Diskuse

Rekonstrukce panelového souboru Lupáčova generuje první trestní oznámení

Vložit nový příspěvek

Tak už to konečně odložili?

4.11.2013 22:20 vložil žižkovák

Nějak to dlouho trvá než se odloží obvinění. Při rekonstrukci Lupáčovky to nějak skřípalo. Není jasné (občanům) kdo financoval tuto rekonstrkci, která firma ji prováděla! A jak si soudruzi z městské policie za 150 melounů konečně užívají v posilovně. To aby nabrali sil pro pochůzky po Praze 3!
Jaký je tedy současný stav - padla "prý" první obvinění v kauze "Jak nám ODS rozkrádala veřejné prostředky s firmami vzniklými z SKM. Byl jsem tehdy na zasedání zastupitelstva, kde nýmandi HURDA a CÍSAŘ (tehdy byll jak ředitelem SKM tak i zastupitele! za ODS) obhajovali jak to bude úžasné (představovali si jak se asi pokrade!) až vzniklne ze SKM "holding". Pro ekonomy to něco znamená- kam půjdou peníze. A ztratí se hlavně nad nimi dohled zastupitelstva! Nádherný trik ! Takže ODSáci dostali zelenou- chyba modrou! A Kozaplíková při tom byla loutkou. Takže vzniklo mnoho společností- ta s Císařem jako ředitelem jakési Investiční a rozvojová Praha 3! A zlodějna byla na světě. Pak ODS začala s revitalizací. Dozor při výstavbě podzemních garáží byl takový, že při jejich výstavbě přejeli děvčátko! To bylo za éry Kozyplíkové, Bendy Martina (rodina kádrů), Matušky, agilního propagátora podzemních garáží podnikatele ze Z Travel Lochmana a dříve propojeného na Kmotra Mrázka-Sladkovského. Vskutku vybraná společnost!! Za zlodějny při rekonstrukci Lupáčovky zavřete už toho Císaře!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reakce na žižkováka -Tak už to konečně odložili?

4.11.2013 23:01 vložil Tonda

Žižkováku, ne že bych se chtěl koho zastívat, Hurdy a Císaře nikdy, ale zdá se mi, milej zlatej žižkováku, že tím, že jsi anonymní si tady pouštíš hubu na špacír a dej si bacha, ono je lecos žalovatelné a vůbec je mi na blití, motat sem úmrtí dítěte, jako by za to mohla Kozumplíková a spol.
Nejsi ty hnusnější než oni?Píšeš jako kdysi přispěvatel pověstnej Jozífek, co se najednou pod pohrůžkou žaloby stáhnul.Nejsi to ty v novém jméně?!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak už to konečně odložili?

5.11.2013 18:56 vložil starý žižkovák

Milý Tondo, ono ti to vůbec asi nedošlo. To co tady na žižkově napáchala ODS v čele nejdříve s předsedou oblastní rady ODS vekslákem PH, později se zastupitelem za Žižkov, za hl. město Praha. A tento bývalý svazák z podniku ÚV SSM (kdo to dnes z těch mladších zná- z podniku Ústředního výboru "Socialistického svazu mládeže "Stavocentrál! To je jeho základ pro pozdější ODS! Nevím co je na tom za zblití pro tebe- jejich soukmenovce, ale je mi na blití jak takový nýmand může se stát kmotrem! Ono kmotr je výraz, který používal pravicový chlap s gulema Topolánek, vychovaný v rodině komunistické! Takže blivno ti může být z lidí z ODS, takovými jako je Sladkovský, propojený s kmotrem Mrázkem - viz Kmotr Mrázek I, str. 100-101. A to byl vládnoucí člen ve vedení soudružky z Geologického ústavu AV ČR s. Kozumplíkové alia kozyplíkové, nejlepší starostky na volbu za senátorku! Soudruhů z ODS, kteří byli dříve v KSČ to vůbec nevadilo, ani to, že to byla po starostovi Českému další nýmandka ve vedení Žižkova! Nevím co dále je žalovatelného? Ta hrůza ve dedení- Mgr. Šmíd, Mgr. Martin Benda, Ing. Sladkovský, Bc. Pecha, Mgr. Matušek, Nic Lochman. Vládneme za dobé peníze a byty! Tondo, pozdravuj Oblastní radu ODS s Bam Bullou!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tak už to konečně odložili?

5.11.2013 21:15 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Já myslím, že to neplechy party z ODS tu dochází valné většině místních čtenářů. Nicméně to nesouvisí s faktem, že ve svých příspěvcích neustále dokolečka opakujete stejné plky. Dlouhé texty s nulovou přidanou hodnotou. Žádné nové informace. Pouze slovník, který bych čekal od nějakého vyšinutého cvoka. Stejně jako Tondu mě to nebaví číst.


Reagovat  Reagovat s citací


revitalizace Lupáčova

16.10.2013 16:08 vložil Brabcová Gina

Taky by mě zajímalo, jak probíhá trestní oznámení. Včera se konala v Lupáčově ulici revize plynu a dozvěděla jsem se, že k plynovým sporákům byly osazeny zastaralé hadice, které se budou muset za dva roky měnit, protože nebudou odpovídat normě. Dále u vchodu číslo 10 poklesává vstupní schodiště, tím pádem popraskaly vstupní dlaždice, které se teď budou znovu měnit (už jsou vybourané). Mezi schodištěm a domem je místy až dvoucentimetrová mezera a jak klesá schodiště a nájezdová rampa pro vozíčkáře, tak se v délce cca 4 metrů roztrhlo zateplení a místy je mezera cca 3 cm široká. Docela by mě zajímalo jak budou vstupní schody opravovat nebo jestli se mezera překryje dlaždicemi a ať si to pak majitelé znovu zaplatí ze svého.


Reagovat  Reagovat s citací


Jak se řeší trestní oznámení, na koho a za co?

21.9.2013 15:15 vložil kája z Akropolisu

Chybí mi konkretizace- oprava započala v období vládnutí ODS, která se nyní hodlá přejmenovat na PRD S - na naší Podnikatelskou Rádoby-Demokratickou Stranu. A jak toto či tato trestní oznámení se řeší? Budou co nejdříve (jak je to obvyklé) odložena?
Pozdrav modráku Jindrovi a jiným kmotrům, dinosaurům z ODS! Na kandidátce ODS do voleb na 20. místě s.Bc. Bella, neznámý , dnes předseda oblastní rady ODS, zatímco s. Nic Hurda je členem výkonné rady ODS(!) .
Je to výtečná skladba funkcionářů ODS- politiků, kmotrů, dinosaurů a nýmandů!


Reagovat  Reagovat s citací


No výborně

13.6.2013 17:46 vložil MIloš

Jestli je tam díra, tak ať za to někdo sedí.


Reagovat  Reagovat s citací


Rekonstrukce v režii Prahy 3

13.6.2013 09:31 vložil Jirka Š.

Zažil jsem na vlastní kůži kdysi mnohem menší rekonstrukci, než byla ta v Lupáčově. Naštěstí je to už pěkných pár let.
Ovšem zkušenost to byla naprosto otřesná a kdyby si někdo porovnal náklady s nějakými reálnými, asi by se také divil
Nájemníků v Lupáčově je mi upřímně líto.


Reagovat  Reagovat s citací


Pravopis

10.6.2013 23:23 vložil karl

Vážený pisateli tohoto článku, buďte tak laskav a čtěte po sobě to, co napíšete. Tolik hrubých chyb v pár odstavcích je na pováženou. Shoda podmětu s přísudkem se učí ve 4 třídě základní školy ...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pravopis

11.6.2013 09:25 vložil Iont

Karle,
a řadové číslovky se učí v které třídě? A ještě jedna drobnost pane mudrlante, není to shoda podmětu s přísudkem, ale přísudku s podmětem. Chápete rozdíl?


Reagovat  Reagovat s citací


ale ale

10.6.2013 21:02 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den,

rád bych poopravil horlivost pana kolegy: audit Lupáčovky se nekonal "z iniciativy TOP 09". Kdyby tomu tak bylo, mohl pan Popov takovýto audit navrhnout již dávno před vznikem koalice TOP 09/ŽNS/ČSSD, neboť již za ODS seděl ve statutárním orgánu Investiční a rozvojové, který je k tomu způsobilý. Jenže pan Popov to tehdy s ODS nejen neprosadil, ale ani nenavrhl. Na auditu se totiž shodla celá nová koalice a bylo naopak poměrně obtížné pro zástupce ŽNS jej prosadit alespoň v daném rozsahu.

Co však zaráží více je, že z pátečního představenstva Investiční a rozvojové, kde se audit konečně diskutoval, spěchal pan Popov hnedka médiím sdělit, co že v jeho závěrech je. Nepočkal ani na to, až bude informace předána dozorčí radě dle zákona, ani akcionáři (mateřské společnosti Správa majetkového portfolia), ani poškozené (Městská část Praha 3). Prostě: hlavně abych to já, Popov, řekl urbi et orbi.

Tak se stalo, že tato zpráva, která mohla vzbudit slušný ohlas, a mj. POTVRDIT oprávněné označování ODS za hlavního viníka celé drahoty Lupáčovek, venkoncem zapadla, neboť jenom úplný amatér sděluje nové a důležité zprávy médiím v pátek vpodvečer.

No nic, však on se tu komunikaci jednou naučí i pan Popov.

Zdraví

Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Popov Opilec

9.6.2013 18:50 vložil Jindra

Popovovo opilecké video zde...
http://youtu.be/Jdl1MTDV1AI
Asi si kařdý udělá obrázek sám....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Popov Opilec

10.6.2013 09:08 vložil Čenda

Co to má společného s tunelem zvaný Lupáčovka?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Popov Opilec

21.9.2013 15:53 vložil TRP

Už dlouho jsem tu nečetl žádnou genialitu od bulharského právníka Popova... To je škoda. Měl by nám zase něco napsat. Co vlastně dělá? Vzdal se všech funkcí, údajně na to nemá čas a zalezl do díry. To jsme si zvolili fakt dobře. A nebo pochopil, že ho Hujová jen využívá, dělá jí poskoka a když je na něj podáno trestní oznámení a hrozí mu malér, tak dá od něj ruce pryč. Ale takhle se teta Vlaďka chová normálně. To jen Simča na začátku nevěděl, když mu za to slíbila jízdenku do poslanecké sněmovny...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Popov Opilec

21.9.2013 16:01 vložil Občan Prahy 3

No koukal jsem, že mu i kámoši z kauzy3, smazali jeho výroky v diskusích. No jo, kauza3 rovná se Radniční noviny 2!!! Žádné nezávislé médium. Pouze mega lži, které se současná koalice bojí dát do Radničních novin, tak to kámoši z kauzy3 vylepí tady. Nestal se z pana Ptáčka blízký kamárád paní Hujové, která mu z radnice přihrává práci? Má tam nějakou smlouvu né? Tak uvidíme, třeba nám sem něco v brzké době paní Hujová napíše....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Popov Opilec

21.9.2013 16:27 vložil Hujda

No já myslím, že nám sem Hujová brzy nějaké lži napíše. Blíží se volby!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

23.9.2013 13:43 vložil Hujda

Aje to tady.. Lži, lži a zase lži. Já Vám to říkal...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

23.9.2013 15:37 vložil Heller

Nevím, proč by se mělo jednat o lži, když vše (především částky) je dohledatelné veřejně na webu MČ Praha 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

11.10.2013 14:19 vložil občan Prahy 3

Vážený pane Hellere, měl jsem Vás za slušného člověka. Jak jsem se hluboce mýlil. Podle Vás je porušení zákona č.159/2006 sb. o střetu zájmů také jen formulka, jako podle paní Hujové? Třeba braní úplatků je také jen formulka? Jo mimochodem, nepřišel jste k obecnímu bytu, za dobu, co sedíte na radnici? No jo, ruka ruku myje!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

14.10.2013 00:02 vložil heller

Vážený občane Prahy 3,
doporučuji Vám podívat se na Milíčovu 3, kde jsem donedávna bydlel. Proto jsem šel do výběrového řízení - průhledného, vyhraje nejvyšší nabídka.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

14.10.2013 01:08 vložil Občan Prahy 3

No vidím, že potrefená husa nejdřív zakejhá... Jasně, všechno je transparentní... Stějně jako dávat si sám sobě peníze. Tak jak je to s tou formulkou? Podle Vás také banalita nebo lpíte na dodržování zákonů?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popov Opilec

18.10.2013 10:05 vložil heller

Jenom pro upřesnění dokládám - když se polovina domu bourá a zbytek přestavuje, tak to nájemnící musí opustit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Popov Opilec

23.9.2013 16:10 vložil Jirka Ptáček

Koukám, že se tu někdo snaží rozproudit uvadající diskusi. To chválím :-)
Ale buďte prosím konkrétní. Co Vám kdo smazal? Jakou smlouvu máte na mysli?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama