Diskuse

Rekonstrukce panelového souboru Lupáčova generuje první trestní oznámení

Vložit nový příspěvek

Tak už to konečně odložili?

4.11.2013 22:20 vložil žižkovák

Nějak to dlouho trvá než se odloží obvinění. Při rekonstrukci Lupáčovky to nějak skřípalo. Není jasné (občanům) kdo financoval tuto rekonstrkci, která firma ji prováděla! A jak si soudruzi z městské policie za 150 melounů konečně užívají v posilovně. To aby nabrali sil pro pochůzky po Praze 3!
Jaký je tedy současný stav - padla "prý" první obvinění v kauze "Jak nám ODS rozkrádala veřejné prostředky s firmami vzniklými z SKM. Byl jsem tehdy na zasedání zastupitelstva, kde nýmandi HURDA a CÍSAŘ (tehdy byll jak ředitelem SKM tak i zastupitele! za ODS) obhajovali jak to bude úžasné (představovali si jak se asi pokrade!) až vzniklne ze SKM "holding". Pro ekonomy to něco znamená- kam půjdou peníze. A ztratí se hlavně nad nimi dohled zastupitelstva! Nádherný trik ! Takže ODSáci dostali zelenou- chyba modrou! A Kozaplíková při tom byla loutkou. Takže vzniklo mnoho společností- ta s Císařem jako ředitelem jakési Investiční a rozvojová Praha 3! A zlodějna byla na světě. Pak ODS začala s revitalizací. Dozor při výstavbě podzemních garáží byl takový, že při jejich výstavbě přejeli děvčátko! To bylo za éry Kozyplíkové, Bendy Martina (rodina kádrů), Matušky, agilního propagátora podzemních garáží podnikatele ze Z Travel Lochmana a dříve propojeného na Kmotra Mrázka-Sladkovského. Vskutku vybraná společnost!! Za zlodějny při rekonstrukci Lupáčovky zavřete už toho Císaře!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reakce na žižkováka -Tak už to konečně odložili?

4.11.2013 23:01 vložil Tonda

Žižkováku, ne že bych se chtěl koho zastívat, Hurdy a Císaře nikdy, ale zdá se mi, milej zlatej žižkováku, že tím, že jsi anonymní si tady pouštíš hubu na špacír a dej si bacha, ono je lecos žalovatelné a vůbec je mi na blití, motat sem úmrtí dítěte, jako by za to mohla Kozumplíková a spol.
Nejsi ty hnusnější než oni?Píšeš jako kdysi přispěvatel pověstnej Jozífek, co se najednou pod pohrůžkou žaloby stáhnul.Nejsi to ty v novém jméně?!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak už to konečně odložili?

5.11.2013 18:56 vložil starý žižkovák

Milý Tondo, ono ti to vůbec asi nedošlo. To co tady na žižkově napáchala ODS v čele nejdříve s předsedou oblastní rady ODS vekslákem PH, později se zastupitelem za Žižkov, za hl. město Praha. A tento bývalý svazák z podniku ÚV SSM (kdo to dnes z těch mladších zná- z podniku Ústředního výboru "Socialistického svazu mládeže "Stavocentrál! To je jeho základ pro pozdější ODS! Nevím co je na tom za zblití pro tebe- jejich soukmenovce, ale je mi na blití jak takový nýmand může se stát kmotrem! Ono kmotr je výraz, který používal pravicový chlap s gulema Topolánek, vychovaný v rodině komunistické! Takže blivno ti může být z lidí z ODS, takovými jako je Sladkovský, propojený s kmotrem Mrázkem - viz Kmotr Mrázek I, str. 100-101. A to byl vládnoucí člen ve vedení soudružky z Geologického ústavu AV ČR s. Kozumplíkové alia kozyplíkové, nejlepší starostky na volbu za senátorku! Soudruhů z ODS, kteří byli dříve v KSČ to vůbec nevadilo, ani to, že to byla po starostovi Českému další nýmandka ve vedení Žižkova! Nevím co dále je žalovatelného? Ta hrůza ve dedení- Mgr. Šmíd, Mgr. Martin Benda, Ing. Sladkovský, Bc. Pecha, Mgr. Matušek, Nic Lochman. Vládneme za dobé peníze a byty! Tondo, pozdravuj Oblastní radu ODS s Bam Bullou!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tak už to konečně odložili?

5.11.2013 21:15 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Já myslím, že to neplechy party z ODS tu dochází valné většině místních čtenářů. Nicméně to nesouvisí s faktem, že ve svých příspěvcích neustále dokolečka opakujete stejné plky. Dlouhé texty s nulovou přidanou hodnotou. Žádné nové informace. Pouze slovník, který bych čekal od nějakého vyšinutého cvoka. Stejně jako Tondu mě to nebaví číst.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama