Diskuse

Zájem o komunální scénu Prahy 3?... nezájem

Vložit nový příspěvek

Komunální scéna Prahy 3 je zaplevelena mafií!ovlivně

24.10.2008 12:42 vložil kajík

O provařených zastupitelích minulého a nynějšího obdóbí se ví až moc! Zastávají mnohdy funkce politické - jako současně vedení ODS na Praze3, radní , zastupitelé, vskutku pohled na dobře prolezlou mafii! A navíc další spojení i na poslanceůance senátora - Kladívka, jako členové zastupitelstva "velké radnice" jsou v mnoha akciových společnostech . Hádejte o koho se jedná? Jistě o hurdu, pechu, Mudr.zemana, lochmana, bývalého straostu českého, propojeni na ganika (občan USA) v nadačním fondu pro rozvoj Prahy 3! No prostě mafiózové!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Komunální scéna Prahy 3 je zaplevelena mafií!ovlivně

24.10.2008 15:26 vložil bob

To vite mozna Vy, ale vetsina lidi vi prd. Nejaky Hurda je pro ne totalne neznamy clovek. U komunalnich voleb se rozhoduji maximalne podle toho, jak znaji Paroubka, ci Topolanka a koneckoncu, vetsina z nich k volbam vubec nejde. Vzdyt politika je spina a oni maji moc prace, nez aby se starali o takove hlouposti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Komunální scéna Prahy 3 je zaplevelena mafií!ovlivně

3.11.2008 15:31 vložil honzík

Je tto pravda, ale tito mafiáni rozkrádají velice snadno veřejné prostředky! Lidé nemají vůbec čas se touto podprůměrnou spodinou zabývat, ale volby před dvěma lety s pompézním vystoupení zpěváka Pavla Vítka, snídaně s podnikateli, tombola, to se všechno platilo z veřejných peněz. Z peněz, které strany dostávají za volební výsledky! Takže si platíme strany, které nevolíme a oni si dobře žijí! Velkou chybou je to, že volby se nekonaly (samozřejmě podle volebního zákona) v Praze! pevně věřím, že by ten psychiatr v Praze dostal přes prdel a patřil by ke všem hejtmanům, aby teď nevyskakoval jako ratlík! I on je spojen s Kočkovými! Nemocný psychiatr -blázen! Zaplevelil Prahu lidmi typu Richter (30 tis. podpisů na petici pro jeho odvolání společně se zástupcem Radnice3 vve Velké radnici s Bc. pimprlat Ondřejem Pechou! Ten se tam činí jako místopředseda kulturní-nekulturní komise a místopředseda stranické skupiny zastupitelů! A co ještě účast v dozorčích radách! To je vejvar!. Cíl pro všechny mladé a starší! Nechat se zvolit v ptákovské straně, dostat se do předsednictev správních a dozorčích rad a vysrat se na všechno a všechny! Hrabat, hrabat a vskutku jen hrabat! AŤ žije modré ptactvo na radnici Praha3! ,


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama