Diskuse

Žižkovské lejno, náš každodenní společník.

Vložit nový příspěvek

Zase odpověděl Lochman! Paříský dort!

20.1.2009 13:38 vložil churda

Ten lochnan je na radnici nepostradatelenej ale vůl! zasí místo straostky nám odpověděl! Odpovědě jak mu to někdo připravil. Protože je majitelem Z-Travel, jel se asi podívat do Paříže na sbírání hoven! Zvu ho do ulice Křišťanova, aby v celé ulici v rámci Charity jeden den v obtížné práci zastupitelů se sbírala psí hovna! Zvolená metoda sáčků nepřizpůsobilých je nanic! Hlavně že ji provozuje jakási kamarádská firma? A nebo to není pravda mafiáne lochmane?
Jednou vás už musíme vyměnit! Lochmane a řediteli SKM Císaři!


Reagovat  Reagovat s citací


jen pejsci?

29.4.2008 12:56 vložil j.k.

to mně by spíš zajímalo, kam tedy mizí všechny ty peníze vybrané za přihlášeného pejska...

navíc to nejsou jen pejsci, kdo si na chodník nebo mezi auta ulevuje. dělal jsem dlouhou dobu na trojce kousek od radnice a do dnes nezapomenu na jednu dámu v letech, která, často po setmění a někdy i za bílého dne, námořnickou chůzí brázdila chodníky, zaplula mezi auta a tam si velce či male ulevila... (a podotýkám, že po sobě nakonec ani nespláchla...)


Reagovat  Reagovat s citací


lejno

2.4.2008 22:48 vložil eva

První sáčky na lejna před několika roky měli kromě sáčku i papírovou jakoby lopatku.Protože pak to skončilo tak současný tácek tak v 1I3 přeložím a odtrhnu a uvedený kousek použíju jako lopatku. Dá se to použít i v trávě bez problemu. To se dá použít pro menší psy. Ovšem pro ty velkésoučasně dodávaný sáček je k ničemu. Je zřejmé, že výrobce na dogy a spol. nemyslí.

Tak do ničeho nešlápnout Eva


Reagovat  Reagovat s citací


V čem je zakopaný pes?

21.2.2008 16:49 vložil Pepa

Nehledejme problém v čistících mechanizmech. Problém je v ukázněnosti majitelů hafíků!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: V čem je zakopaný pes?

21.2.2008 18:04 vložil Jirka

O puvodu hromadek nemuze byt pochyb... to je jasne. Ale tezko lze predpokladat, ze na jinych MC je procento neukaznenych pejskaru mensi. Rostaci co jsou lini se sehnout pro hovno po svem milackovi je vsude stejne, presto kdyz jdu treba po Praze 6, nevidim na ulici zdaleko tolik svinstva jako u nas. Tak ze by byl problem jeste nekde jinde?


Reagovat  Reagovat s citací


lejno

4.2.2008 12:14 vložil jan

Protože naši zastupitelé nejsou schopni zajistit ani úklid psích lejn, navrhuji aby si naši řádně zvolení zastupitelé udělali každý měsíc brigádu a šli příkladem. Za minulých komunistů byly organizovány Akce Z, kde se ZDARMA nejen uklidilo, ale vytvořily se i nějaké hodnoty z jejichž tzv. privatizace naši zastupitelé již 17 let velmi dobře žijí.


Reagovat  Reagovat s citací


pařížský model

28.1.2008 12:08 vložil wombat

To bude asi nejaky "parizsky model" z 19 stoleti o cem pise pan Lochman, v parizi se pouzivaji cistici stroje a trojkolky z vysavacem hoven podobne jako na Praze 2. :-) Mimochodem by take pomohlo kdyby radnice dala k dispozici na ulicich sacky na hovna. Nemluvim o tech papirovych lopatickach. Snad kazdy majitel psa vi ze s timto "vynalezem" hovno sebrat nejde, obvzlast pokud je na trave. Mluvim o plastikovych saccich jake se pouzivaji vsude na svete. Majitej si ho navlekne na ruku, sebere hovno, obrati ho narubi, zavaze a "balicek" vhodi do kose. Jen u nas v Praze to musi byt jine nez ve zbytku sveta, nejaky tunelar podmazal magistrat, a misto biodegradable sacku mame nemozne nepouzitelne papirove lopaticky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: pařížský model

29.1.2008 21:53 vložil Roman

Třeba se z těch gigantických peněz vybraných za daň za "parkování bez možnosti zaparkovat" najde i na nákup čistícího stroje. Ale mnohem pravděpodobněji dostane ty prachy zastupitel Hurda na své soukromé podnikání v Paláci Akropolis.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: pařížský model

25.2.2008 15:18 vložil Martin

No, ta první věta je dost utopická a vyloudila mi úsměv na rtech :D (vím, že jde o ironii), ale ta druhá je jasná věc... :(


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: pařížský model

25.2.2008 15:19 vložil Martin

No, ta první věta je dost utopická a vyloudila mi úsměv na rtech :D (vím, že jde o ironii), ale ta druhá je jasná věc... :(


Reagovat  Reagovat s citací


Nejen P3

16.1.2008 15:36 vložil J.j.

No u nás na 7 je to taky pěknej hnus. Nechápu ty lidi, co to po sobě neuklidí - vždyť okolo toho musí kličkovat následující den sami! Já po svém psu uklízím i na trávě ....


Reagovat  Reagovat s citací


čističi stroj

15.1.2008 07:33 vložil Juergen

I mne tuhle neodpovedne pejskari me sere ale problem leži spis na kultur a moral občane nejenom ph3 bydlim v Vršovice tam je sice taky dost Psyhovno ale v ph 10 aspon jezdi každodeni čtyrkolku a vysavej tu spina.
Pro Pha3 je takovy Stroj asi moc velku investice.Pro rekultivace a bourany Hospoda na Parukařce je vyčleneny 10.000000.- Tu lidi z Radnice asi ne behej po ulice jezdi v luxusnim autičky a pred radnice je porad uklizeny proč koupit ten stroj?
Protože z nakup takovym strojen neda se maštit vlastne kapse!!!
PS.Jsem taky pejskař ale použivam na tu spina tu papirovy pytliky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: čističi stroj

15.1.2008 14:14 vložil Konvička

Juergene, velmi oceňuji tvůj boj s češtinou, přestože tvůj písemný projev postrádá sem tam nějakou tu čárku nebo háček :-) Jinak máš samozřejmě pravdu, radnice Prahy 3 utrácí peníze daňových poplatníků způsobem, jaký se v jiných měst. částech jen tak nevidí. Dnes jsem potkal čistící stroj i v Riegrových sadech, tedy i Praha 2 čistí své ulice, jen Praha 3 je za stále za čuně...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: čističi stroj

19.1.2008 10:22 vložil juergen

:-) Na tu čárku nebo Háček potrebujem jšte 5 let ale snažim se.J


Reagovat  Reagovat s citací


Re: čističi stroj

25.2.2008 15:25 vložil Martin

Musím říct, že se tady člověk i dobře pobaví :), ale musím se přidat k p. Konvičkovi, Vaše čeština sice není bez chyb, ale obsah je jasný a to je hlavní! :) Alespoň vím, jak to vypadá pro Němce nebo Angličany, když píšu a mluvím německy a anglicky... :D. Přeji hodně sil při dalším studiu českého jazyka! :)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama