Diskuse

Zpráva o jednání zářijového zastupitelstva.

Vložit nový příspěvek

K možnému tunelu v SKM. Pod patronací P:Hurdy

23.10.2008 14:30 vložil josefpavel

Trochu jsem se rozhlédl v informačním servu české justice s aktivitami pana Hurdy, jinak předsedy ODS na Praze 3, zastupitele a Radního na Praze 3 zastupitele Hl.města pražské! To je nepřeberné množství společníků, členství v dozorčích tadách a předsedů správních rad! A to že pak peníze nesmrdějí!
Ale na co bych chtěl upozornit. Na Praze 3 byl vytvořen Nadační fond pro rozvoj území Městské části Prahy 3, s majetkovým vkladem 500 tis.Kč. Předsedou správní rady je od prosince 2004 Milan Ganík, USA, členem správní rady Pavel Hurda a členkou dozorčí rady paní RNDr. Eva Kaprasová, Csc. Neznáte ji? Ale ano! Je místopředsedkyní Správy komunálního majetku Praha 3. A pan Ganík? Ten založil v roce 2005 Central Park Praha, s.r.o. kde je jediným společníkem s vkladem 200 tis. a v něm má obchodní podíl 100%.Zde mám pocit, že došlo úmyslně k převzetí názvu Central Park Praha!
Tito lidé (samozřejmě s mafiánem (to je pracovní název) Hurdou se jistě v budoucnosti začnou zajímat o majetek SKM a může dojít k jeho dojení!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama