Diskuse

O Jiřáku přišlo debatovat bezmála sto padesát lidí

Vložit nový příspěvek

zajímavá sešlost

10.6.2014 15:34 vložil Kardinál

Byla to zajímavá sešlost. Dobrý byl třeba ten pán se slenicí vína (podle mě autor předchozího článku a současně zástupce ANO). Ten musel být opilý už při vstupu do školní budovy.
Jiná paní chtěla celou rekonstrukci zastavit a ušetřené peníze věnovat na dětskou onkologii.

Na radnici se snesla vlna kritiky. Nicméně tohle je první vedení radnice, které má ty koule pořádat nějaké debaty (tohle není první) a nechat si od lidí veřejně nadávat. Za to smekám klobouk dolu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: zajímavá sešlost

10.6.2014 18:54 vložil Kris

Dobrý den,

pokud mluvíte o pánovi, kterého znám a je z ANO, by se takto určitě nechoval a nevím, zda by měl být opilý už při příchodu do budovy, ale pochybuji, protože pokud to byl ten samý pán, kterého znám, tak by se takto nechoval. A přijde mi zvláštní, že okamžitě zmiňujete, že nejspíše byl z ANO, to mi přijde trochu nerelevantní a "házení špíny" na někoho, koho ani neznáte. Pouze můj osobní názor. To, co se dělo na radnici za posledních pár let je neuvěřitelné a určitě je lepší pan Babiš a jeho lidé, kteří začali něco opravdu dělat. Ovšem aby se něco v této zemi změnilo, tak se právě musí začít úplně dole a i mezi obyčejnými lidmi, kteří s politikou nemají nic společného. Jak můžeme chtít po politicích, aby byli fér, když sestřičky v nemocnici (dávám jako příklad) rozkradou např. teploměry, které jsou nově dodány do nemocnic a prodají si je, a poté všichni říkáme, jak politici kradou apod. Musíme začít sami u sebe (jen tak mezi řečí).

S pozdravem
K.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: zajímavá sešlost

10.6.2014 20:38 vložil Kardinál

Dokázala byste prosím zformulovat "co neuvěřitelného se na radnici posledních pár let dělo"?

Jinak ten pán byl se skleničkou alkoholu ve školní jídelně opravdu nepřehlédnutelný :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: zajímavá sešlost

10.6.2014 23:44 vložil Čenda

trochu nerozumím vašemu sdělení, vadila vám sklenka červeného ve školní jídelně nebo co ten dotyčný pán říkal? Tohle je nemoc všech internetových diskuzí, místo polemiky s obsahem sdělení (názoru) začneme se skrytými invektivami...Ušetřete si příště ten svůj slovní balast prosím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: zajímavá sešlost

11.6.2014 11:00 vložil Čenda

nemáte pravdu, i radnice pod vedením ODS uspořádala debatu http://www.kauza3.cz/kauza-radnice/beseda-na-tema-komunikace-radnice-s-obcany-z-156.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: zajímavá sešlost

1.7.2014 18:59 vložil zdena

Do podoby náměstí by se nemělo vúbec zasahovat. a nic tam měnit.9


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama