Debata kandidátů je za námi, kandidáty si přišlo poslechnout kolem 300 lidí

Debata kandidátů je za námi, kandidáty si přišlo poslechnout kolem 300 lidí

Před veřejnost předstoupili zástupci sedmi politických stran. Kandidátka Volby pro město se bohužel těsně před zahájením diskuse omluvila z osobních důvodů. Z akce nyní zveřejňujeme několik fotografií. Na zpracování videozáznamu pracujeme a zveřejníme jej nejpozději zítra.

 

 

Autorem fotografií je Michal Vronský. 

 


 

Letos je to podruhé, kdy se této akce ujali lidé z Kauzy 3. Letos je to také podruhé, kdy naše aktivita působila některým politikům nelibost.

Pánové a dámy z ODS, Svobodní, Volba pro město a Volba pro Prahu i vy všichni ostatní...

Máte jakoukoliv výtku k včerejší debatě? Zaznamenali jste jakýkoliv náznak neobjektivity? Narazili jste na kohokoliv jiného, kdo by chtěl organizaci akce za nás převzít? Máte pocit, že byla akce kýmkoliv z našich řad zneužita k osobnímu prospěchu?

Pokud ne, dovolte mi všem diskutujícím i divákům poděkovat za účast. Děkuji také všem dobrovolníkům i členům Kauzy 3 za organizaci a Praze 3 za podporu akce. Pokud se k nám bude chtít příště kdokoliv přidat, budeme rádi. Je nám jedno, zda bude politicky angažovaný, nebo ne. Zda bude zelený, modrý, fialový, nebo bezbarvý.

Jirka Ptáček, Kauza3

  

 

 

 

 

 

 

 

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.

 


Související články

Před veřejnost předstoupí 8 kandidátů, kteří by se rádi stali dalším starostou Prahy 3

Ve středu jsme uzavřeli přihlášky do veřejné debaty kandidátů na starostu. Celkem je jich 8 a o přízeň voličů budou zápolit 6.10. v kongresovém sále hotelu Olšanka. Kompletní seznam kandidátů včetně stručných představení naleznete uvnitř článku.pokračování
reklama