Diskuse

Debata kandidátů je za námi, kandidáty si přišlo poslechnout kolem 300 lidí

Vložit nový příspěvek

viděl jsem

7.10.2014 17:54 vložil AF

Hláškou večera byl výrok našeho Matěje: Já sám jsem nic nelepil, já sám nic odstraňovat nebudu. Hned poté následovala konfrontace s publikem, že Mates lepil a že to dotyčný viděl na vlastní oči. Takže si toho Matěje přeložme: Neznamená to, že se neúčastnil černého výlepu, ale že prostě na to lepení nebyl sám. ANO, prostě jsem lepil a bylo nás víc. Z výrokové logiky má Matěj za jedna, i když je to filuta a trochu nám všem začíná krapítek kecat.

Topáci jsou nudný panáci, seděli tam v řadě a když už zvedli ruce k potlesku, tak opravdu velmi velmi vlažnému. Vladěna se snažila, ale mediální hvězdou večera nebyla ani náhodou.

Komunista ze sociálky nás nepřekvapil, vlastně si ani nepamatuju, co povídal, jo vlastně, že farmářský trhy jsou blbost a že hospoda na Parukářce má jít do kopru. Taky názor...

Nováková z Volby pro město nedorazila, takže i nadále zůstává jen holkou z plakátu.

Na novou ODS je radost pohledět. Mladí, krásní, usměvaví, seriáloví slizouni. Na druhou stranu působili semknutě a jejich předseda mluvit umí. ODS však nebyla zastoupena jen mlaďochy, dorazil i bejvalej místostarosta vekslák Lochman. Seděl hned vedle hlavního trojkovýho fízla Machoňě a něco si tam špitali do ouška.

Největšími mimozemšťany je jednoznačně Strana svobodných občanů. Nevýrazný předseda měl jednu univerzální odpověď: Žádnou radnici nepotřebujeme, všechno se vyřeší samo. Ne náhodou vzbuzovala jeho slova smích skoro pokaždé.

Socani s oranžovými šálami vypadali jak seniorští hooligans. Mladá energická Irena a banda kníratejch strejců, kteří disciplnovaně po každém jejím slůvku zaplnili sál hromovým potleskem. Irenko, jsi naše jednička a v čele tady s Kuciánem tě strašně žerem.

Konvička od Kasla se snažil působit seriózně a přesvědčivě, ale výrazný to nebylo ani náhodou. Zato jeho kolega exministr Dobeš s fešáckým kabátem a doširoka roztáhnutýma nohama byl nepřehlédnutelný.

Nejvýraznější rétorické výkony: Stropnický, Bellu
Průměrný výkon: Hujová, Ropková, Konvička
Nevýrazný projev: Štampach, Ambrož

A celkově to bylo dobrý a kultivovaný, to zase jo, i když prostoru na dotazy diváků mohli ty Kauzáci vyčlenit víc a taky je škoda že nepřišlo víc lidí. Přínosem diskuze je odhalení celkové personální bídy celé Prahy 3, žádná strana nemá širokou paletu zajímavých osobností. A to je všechno.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: viděl jsem

7.10.2014 23:17 vložil Tomáš Mikeska

Nemáme společného nepřítele jako před 4 lety.
Matěj jako společný nepřítel nevyzněl.
Překvapil mne mladý lídr ODS, který se do mne navezl, asi měl příkaz od svého vůdce.
Po besedě se mi omluvil, nebylo to ale přesvědčivé. ODS stále je strana kterou jsem opustil, protože jsem se styděl za jejich činy.
Tomáš Mikeska.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: viděl jsem

8.10.2014 23:29 vložil Hynek

Díky Tomáši za Tvojí sílu a energii. H


Reagovat  Reagovat s citací


Re: viděl jsem

9.10.2014 13:43 vložil Mojmír Mikuláš

Vážený(á) AF. Chci jen stručně reagovat na váš komentář, týkající se Svobodných. Slova o nevýrazném "předsedovi" a projevu vám nemůžu vyvracet, jelikož jde vždy o subjektivní názor a na ten máte plné právo, stejně jako já na odlišný. Věcně však konstatuji, že myšlenky vámi shrnuté do hesla "Žádnou radnici nepotřebujeme, všechno se vyřeší samo" jsem fakt neslyšel online v Olšance ani ze záznamu. Svobodní neříkají NE radnici, ale říkají NE plýtvání peněz. Jsme ekonomicky odpovědnou stranou, jejíž primárním zájmem na radnici bude vyrovnaný rozpočet. Proto odmítáme megalomanské rekonstrukci Nám. Jiřího z Poděbrad či nápady o výkupu pozemků NNŽ na rozdíl od mnohé politické konkurence, která prohlašuje pro voliče líbivé sliby bez vazby na ekonomiku městské části.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama