JUDr. Tomáš Sunegha, KDU- ČSL: Už mi zase píšou

JUDr. Tomáš Sunegha, KDU- ČSL: Už mi zase píšou

Tak mi byl opětovně doručen, jako předsedovi SVJ, předvolební psaní od ODS. Dlužno uvést , že tentokrát jsem obálku již otevíral v očekávání další lekce žižkovské politologie, kterou v daných souvislostech vnímám jako humor. Jiní celou věc však vnímají jako tragédii, či projev nerozumu.

Tentokráte ODS nabízí těm SVJ, které o to budou mít zájem, koupi plynových kotelen, které vyrábějí teplo pro příslušné domy s tím, že různé instituce, počínaje Nejvyšším soudem České republiky dospěly k závěru, že kotelna je součástí domu. ODS pak nabízí možnost si kotelnu, která nebyla privatizovaná s domem si dodatečně koupit.  

 
Návrh ODS je návrhem alternativním  návrhem  mimo   proti návrhu na podporu zateplování domů, která je součástí programu  volebního subjektu Žižkov (nejen) sobě.   
 
Zatímco Ž(n)S nabízí úsporu nákladů zateplením domu, ODS  nejnověji nabízí  „úsporu“ vlastníků bytových jednotek prostřednictvím koupě a správy kotelny, která se v domě nachází.
 
Kupte si slevu! Nejlépe tak, že nebudete topit! Humor. Humor z kterého mrazí. S dopisem jsem seznámil  shromáždění vlastníků jednotek. Mnozí se bavili stejně jako já. Pro přijetí návrhu ODS nebyl  nikdo.
 
ODS opětovně ignoruje vlastní historii, vlastní podíl na vzniklé situaci. Vlastníci jednotek si pamatují, jaké martyrium museli absolvovat a kolik peněz museli zbytečně vynaložit na privatizaci svého bytu.    A teď tohle!  
 
Byla to zejména ODS, která  rozhodla o privatizaci domů  bez kotelen. Bylo to   ODS, která  vedla radnici v Praze 3, když došlo k napojení  kotelen na centrální řízení. A byli to dlouholetí  čelní představitelé  ODS v |Praze 3, konkrétně  pan Hurda a pan Pecha,  kteří  byli (a pan Hurda   stále je),   manažery  Pražské plynárenské, a.s.
 
Položím proto novému vedení  ODS v Praze 3 opětovně otázky, i když na předchozí mi dosud neodpověděli.
 
- Proč se nepřiznáte, že jste to byli vy, kdo rozhodl o pravidlu, že plynové kotelny nebudou privatizovány spolu s domy?
 
- Jaký je očekávaný rozdíl v zisku z prodeje plynu v Praze 3 pro Pražskou plynárenskou, a.s., do   domu zateplených  oproti domům  nezatepleným, ale s privatizovanými kotelnami?
 
- Kde získáváte finanční prostředky na svou  volební kampaň, když ODS jako politická strana má  dluhy v řádech desítek milionů korun?
 
Dopis ODS je ZDE
 

Autor je kandidátem do Zastupitelstva Městské části Praha 3 za Žižkov(nejen)sobě

 


Související články

JUDr. Tomáš Sunegha, KDU- ČSL Praha 3: Dostal jsem dopis

Kdyby mne ODS v Praze 3 oslovila e- mailem, byl by to spam a ten bych bez čtení hodil do elektronického koše. Pokud mne, jako předsedu SVJ ODS oslovila dopisem, tak je to oslovení důstojné To se mi líbí. Ten dopis jsem přečetl. Je o novém vedení ODS v Praze 3 a je v něm výzva ke spolupráci na řešení komunálních problémů. Asi měl být pozitivní zprávou, asi měl být ...pokračování
reklama