Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Nové občerstvení a veřejné WC pro Parukářku

Vložit nový příspěvek

Kolik bude stát pivo?

19.9.2014 12:25 vložil Zdeněk Zábojník

Jen drobnost rekonstrukce něco bude stát. Nájemné bude asi vyšší. Z toho usuzuji, že Vaším cílem, pane Rute, je obměna zákazníků směrem k vyšším příjmovým skupinám?
Zdeněk Zábojník


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kolik bude stát pivo?

19.9.2014 13:26 vložil Ondřej Rut

Že bude v novém občerstvení dražší pivo, to bych z toho že bude její stavba stát několik milionů nedovozoval. Já bych rád, aby občerstvení sloužilo pro všechny návštěvníky parku. V podmínkách výběru provozovatele by radnice měla zohlednit nejen zisk, ale i způsob provozu a nabízený sortiment. Já občerstvení chápu trochu i jako službu veřejnosti a součást parku. Péče o zeleň na Parukářce radnici taky něco stojí a neznamená to, že budeme do parku vybírat vstupné.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kolik bude stát pivo?

19.9.2014 16:39 vložil Simeon Popov

Já si dovolím pouze doplnit, že ceny by neměly nějak vybočovat od cen obdobného sortimentu v nejbližším okolí. Přeci jenom provozovatel by se měl dokázat uživit, resp. si na sebe vydělat (plus zaplatit provoz) a pokud zde cena nebude optimální (pro všechny), tak buď bude málo zákazníků nebo příliš mnoho příznivců piva, kteří budou konzumovat víc jako čtyři piva. Obě situace by byly nešťastné...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Kolik bude stát pivo?

19.9.2014 16:56 vložil Jirka Ptáček

Simeone, kuš! Čtyři piva dám i na stojáka. Není na tom nic nešťastného :-)

Jinak ten projekt se mi moc líbí. Akorát se přidávám k hlasům, kterým se nezdá citelně menší prostor pro nekuřáky, než pro kuřáky.

Mimochodem, všichni zelení co znám volají po čistém vzduchu v Praze, brojí proti zapáchajícím automobilům... a vykouří alespoň krabičku za den. Ondřeji, není to záměr? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Kolik bude stát pivo?

19.9.2014 22:12 vložil Simeon Popov

Jirko, ses dobrej! Ja uz ctyri piva na stojaka nedam, a to ani kdyz mam ziznivej den. Muj nazor na koureni je jednoznacny, jsem nekurak. Pokud je pohostinstvi uzpusobeno pro obe skupiny, pak nemam s tim problem. Ja si myslim, ze to bude lepsi ...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama