Diskuse

Názor: Kampaň proti Klinice může přihrát hlasy (opravdovým) extremistům

Vložit nový příspěvek

No,

21.3.2016 23:40 vložil Radek

než jsem článek začal číst, tipnul jsem si co v něm bude a téměř jsem se trefil, jako se většinou trefím u članků psaných z pozice prrrrravdy a lásky. Já bych si skutečně přál, aby si hnutí z Kliniky našlo někde svou budovu, za kterou budou platit nájem jako ostatní slušní lidé a aby už byl od tohoto tématu pokoj.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: No,

22.3.2016 00:00 vložil jojo

podle mě je ideální budova a pozemek U Klikovky 3086/10, Smíchov, 150 00 Praha


Reagovat  Reagovat s citací


Demagogie

21.3.2016 20:38 vložil Gertruda

Klinika si bere uprchlíky jako rukojmí. Ta argumentace je stejně demagogická, jako když staří ODSáci kradli a schovávali se za výkřiky o hrozbě komunismu. Klinika nejsou uprchlíci. Klinika jsou levičáci a squatteři.


Reagovat  Reagovat s citací


Jablka a hrušky

21.3.2016 20:29 vložil E.K.

Nemám nic proti pomoci lidem, kteří prchají před válkou (sami jsme u nás v podniku už několikrát pořádali sbírku oblečení a vybírali peníze na ČČK). Jenom se s nimi nechci dělit o rodnou zemi, to je všechno. Objektivně a nepopiratelně tragická situace, v níž se ti lidé nacházejí, není důvodem k tomu, abychom do obdobné situace přivedli naše vlastní vnuky tím, že je donutíme sdílet vlast s potenciálně nebezpečnou cizorodou kulturou. Ochota pomoci má své hranice - a pro mě ty hranice vedou po hřebenech Šumavy.

Nechci, aby se někdo topil v moři nebo mrzl v blátě na poli. Ale taky nechci, aby se moje vnoučata musela bát po setmění chodit ven, jako dneska holky ve Švédsku. Vymyslete, jak těm lidem pomoci bez toho, abychom je vozili k nám, a já půjdu pomáhat mezi prvními. A domnivám se, že podobně jako já to cítí valná většina tzv. xenofobů.

To, že s někým nechci sdílet domov, přece neznamená, že mu přeju smrt.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jablka a hrušky

22.3.2016 00:17 vložil jojo

Takže, vy jste si udělal obrázek, a na základě čeho. Klinika má spousty aktivit, tohle snad jediná která se hodí do krámu novinářskej kurvám. Jak demonizovat něco co se hodí do krámu břídilům z Žižkovské radnice. Vy to nevidíte?


Reagovat  Reagovat s citací


karma a radnice

21.3.2016 20:28 vložil Johanna

Především děkuji za článek!
Od samého fungování naprosto průměrné restaurace Dobrá karma jsme jakožto její sousedé měli zvláštní pocit. Restaurace, která často zeje prázdnotou měla stoly nejen na straně před podnikem, ale naprosto zbytečně i v prostorách náměstí přes ulici. Po téhle kauze s neobsloužením lidí, bych ráda věděla, jaký je ve skutečnosti vztah žižkovské radnice a karmy?
A to je Klinice vyčítáno, že je politická! Když už i nefungující restaurace si nahoní body na ,,lezení do zadku" starostce či bůhví komu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: karma a radnice

23.3.2016 11:54 vložil sunegha

Byl jsem u toho.

Potvrzuji, že když se kolega Rut v prázdné restauraci dotázal, zda si zde můžeme dát pivo, bylo mu řečeno že ne, s ohledem na to co předtím říkal na zastupitelstvu. V tu chvíli jsem stál asi tak 1,5 m za ním.
Na místě mne napadlo, že jde o diskriminaci a jsem přesvědčen, že i já byl diskriminován. ˇBez dalšího jsem šli pryč.

Jde o politováníhodnou událost.
JUDr. Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS.
Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: karma a radnice

1.4.2016 09:33 vložil Petr Košař

Dobrý den, stejně diskriminovaná jako vy si musela připadat zastupitelka městské části Prahy 3 Hronová, kterou odmítli pustit do budovy Kliniky její skvělí, dobrosrdeční obyvatelé. A to ani nechtěla pivo, má ráda rudou barvu a nevypadá nebezpečně. Měla jen dobrý úmysl podívat se na prostor o kterém měla druhý den hlasovat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: karma a radnice

1.4.2016 11:26 vložil Jakub

Kdyby jenom komunistku. Vyhodili už kdekoho. Třeba toho novináře z Reflexu. A slyšel jsem to i od neznýmých lidí.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama