Diskuse

Dobře placený kmotr

Vložit nový příspěvek

půl miliónu domů

9.6.2010 08:51 vložil Lollobrigida

Toto je pouze jeden malý případ. Hurda jako ředitel SKM, a.s. podnikal, měl pronajmuté kanceláře pro svou firmu od Městské části Pha 3, kde nájem pochopitelně neplatil. Částka dosáhla cca půl milióni Kč. Poté se udělala smlouva s radnici (podepsal Český), kdy pohledávka se z Městské části převedla na SKM a Český byl slavný, že zbavil radnici dluhu a Hurda ji vlastně vymáhal sám na sobě. Jak myslíte, že to asi dopadlo? V té době Hurda pobíral ve své firmě (myslím, že Bieber a Kubeš) měsíční paušál od SKM, takže nebyl důvod nájem neplatit. A tak zřejmě vypadá celé jeho podnikání. V této věci dokonce bylo podáno trestní oznámení, ale pochopitelně se nic nestalo. Myslím, že Hurda tenkrát kvůli tomu nekandidoval do senátu.


Reagovat  Reagovat s citací


Podekovani

8.6.2010 17:19 vložil Karel

Rád bych poděkoval panu Valentovi za zajímavý příspěvek. Je to pěkný a přímý článek. Pokud by byla pravda, co se v článku píše, doporučoval bych p. Valentovi, aby teď chodil kanálama, protože když se kmotr naštve... :)


Reagovat  Reagovat s citací


Světlo na konci tunelu...

8.6.2010 16:32 vložil chk

...může být klidně i lokomotiva. Ale třeba se fakt něco děje:
http://zpravy.idnes.cz/protikorupcni-policie-obvinila-mistostarostu-prahy-3-ppu-/krimi.asp?c=A100608_153157_krimi_zep


Reagovat  Reagovat s citací


Mladý Šmíd a známá figura Urban

8.6.2010 17:10 vložil Čenda

se kapku zapotí na Policii ale nevěřím (ne že bych si to nepřál), že to bude dotažené do konce.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mladý Šmíd a známá figura Urban

8.6.2010 22:03 vložil ožralý tajemník Prahy3-nepotrestaný

Mladý Šmíd je prostě blbejhajzl a modrák. Ještě neví jak v tom chodí dlouhodobí členové ODS! Na vrchu Svatého Kříže se v hospůdce můžete seznámit s dokumentací, jakým způsobem tento blb-Mgr. právní (bůhvíodkud, ale přesto vůl) se vyjadřoval o zbouraní výletní restaurace!
No a Urban- známý převlékač kabátů -začal jako vedoucí odboru výstavby již za rudé radnice- (tehdy ovládané státostranou KSČ, v čele s JUDrem Gebauerem a Ing. Šebkem- mimochodem o hodně kvalitnějšími a vzdělanými lidmi než jsou nynější modří středoškoláci Kozaplíková a Lochman- ten je prý podle Kmotra "nejpracovitější" místostarosta) a dotáhl to až do roku 2010 jako přívrženec či člen ODS stále v čele odboru výstavby!!!
Tak tohle jste nám ODS dělat neměla! Dva kádři možná půjdou do tepláků! Už ať se Kmotr činí, aby to byla jen provokace- oni jsou jistě nevinní a nic neprovedli!
A občané považte. Na Praze 3 má oblastní rada ODS cca 160 členů, kteří se starají o blaho cca 71 tis. občanů! To je co! Myslím si, že ani nestačí funkce zastupitelů, vedoucích odborů, míst ve SKM, v útvarech odborů MČ Praha 3, aby se tato modrá squadra napapala a zamlaskala si! Ono již na něco signalizovali pokuty při privatizaci! Ty snad radnice zaplatila (2x 70 tis. Kč) z veřejných prostředků!
Takže, až si všichni uvědomí jak se zbavit ODS na Praze 3 je prostě je nevolit! Volů máme přeci dost! Dinosauři a neumětelové tyu Mgr.Šmejda pryč!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Mladý Šmíd a známá figura Urban

8.6.2010 22:06 vložil janek rychlý rozčilený

Puritánům se omlouvám za hrubku- signalizovaly pokuty!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mladý Šmíd a známá figura Urban

13.6.2010 18:34 vložil Eva

Pokud policie i protikorupční útvar jsou zkorumpovatelní-o čemž z vlastních nemilých zkušeností nemám pochyb,vyšetřování těch zaručeně nevinných už příliš mlaskajících korytářů Urbana a Šmída náhle utichne a nastoupí alibistické kecy.Urban je známá firma-dokonalý prototyp šmejda a úplatného slizouna.To je známá věc už dávno.Jen ta radniční mafie se léta jeví totálně neprůstřelná Společnost ONTÁRIO-marketing to nějak vtipně prostřelila,ale neradujme se předčasně-žijeme bohužel v Česku!!


Reagovat  Reagovat s citací


Četli jste poslední Hurdův článek...

7.6.2010 09:30 vložil chk

...v Radničních novinách? Skoro si připadám jak v dobách reálného socialismu, kdy Rudé právo s monopolem na informace neustále proti někomu štvalo, aniž by o tom dotyčném uvedlo jakékoli informace. Zaprodanci a vyděděnci, pamatujete....?
Takže najednou jsou tady nějaká občanská sdružení, která sice pan Hurda jaksi blahosklonně toleruje, ovšem neměla by brzdit privatizaci (!!!) a vyvíjet štvavou kampaň proti jistě ctihodnému panu Lochmanovi.

Vítám aktivitu pana Valenty, jeho interpelace je velmi potřebná a bohužel i pravdivá. Lidé jako jsou Hurda nebo Lochman mi ve vedení naší městské části opravdu vadí. Nebudu však zde psát žádné vulgarity, protože vím, že přesně na to takoví lidé čekají a velmi obratně to využijí ve své propagandě, mimochodem placené z našich daní. Ale, koneckonců, však jsme si je sami zvolili. Spousta lidí, méně informovaných o dění v místní politice (a děkuji mj. i Kauze3, že přibývá těch poučených), jsme po zbrzdění privatizace, způsobené zejména činností ČSSD a jejího předsedy Kuciána, v blahé naději volili ODS, která v jiných městech již privatizaci bytů dávno dokončila a to za velmi přijatelných podmínek. Jaké to ale bylo zklamání, když na Praze 3 si za velmi přijatelných podmínek privatizovali byty lidé jako Lochman (a to zdaleka ne první byt), za to "obyčejným" lidem jsou nabízeny podmínky zcela odlišné. Můžeme jenom doufat, že stále více poučených voličů v příštích volbách i přes mediální masáž Radničních novin zvolí někoho jiného a tyhle lidi pošle konečně legálně tam, kam patří.

Mimochodem, články pana Valenty zde na Kauze 3 mi připadaly vždy velice fundované a přesně vystihující to, čemu by se právě zelení podle mě měli na komunální úrovni věnovat - tedy územním plánům. Škoda, že v té straně jsou zrovna na Praze 3 i lidé naprosto nevolitelní, jako třeba populista a fundamentalista Stropnický.


Reagovat  Reagovat s citací


Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 19:55 vložil podnikatel ze Z Travelu

Nerad souhlasím s panem Ing. Topolánkem. Ten přivedl ODS až na pokraj krize, do ekonomické krize spolu sdalšími lotry ze své vlády Kalouskem, Bendlem, Nečasem- ale lidi nemají paměť!
No ani na Praze 3. Kmotr podle Topolánka Hurda začal jako vekslák a svazák ve Stavocentrálu, podniku ÚV SSM. Tuto činnost si ještě lidé pamatují. Pak s Borsem (lotr nejdříve z OF, později z ODS a první starosta po roce 1989, odvolaný klikou Hurda a graciová- dnes také zastupitelé,pí graciová navíc členka Oblastní rady ODS, pan Hurda radní na Praze3 a na magistrátu, předseda Oblastní rady ODS (totéž dnes jako byl dříve tajemník KSČ na Praze 3) propojen politicky, ekonomicky bůhví s kým, a také člen redakční rady Hlásná Troba ODS alias radniční noviny. A v nich zase exceluje (i s fotem, abychom si na tento inteligentní ksich asi zvykli! On odborní se střední školou- nástavbou střední průmyslové školy stavební nám nás na dvostránce 8-9 seznamuje s dalším megalomanským projektem (po lávce z vrchu Svatého kříže na Vítkov , tentokrát s Prodloužením Olšanské , která jak nás informuje "uleví" tisícům občanů Prahy 3. Při této megalomenské stavbě mě nenapadá nic, než otázka- není pan Hurda v nějakém stadiu stihomanství? V mládí měl rád chlast a mladý holky! Dnes dělá "potěšení" stavební lobby a různým developerům. A to nám ještě organizuje zástavbu nákladového nádraží spolu s ČD a Sekyra Group. Ty známe- představitel ČD 4% Žaluda a spojenec Kmotra Mrázka pan Luděk Sekyra, původně drobný prodavač realit. Tento odborník by měl odejít v přístích komunálních volbách spolu se svou suitou- zvláště středoškolskou odbornicí ve vzdělání modrou "soudružkou"Kozouplíkovou (současně starostka, předsedkyně představenstva SKM (navíc 15 tis. Kč z veřejných prostředků měsíčně. Nestačí jí 60 tis. platu jako starostka! Výsměch vzdělaným a slušným lidem! A nesmíme zapomenou na její funkci v tlupě! Je místopředsedkyné Oblastní rady ODS na Praze 3. Velice populární jsou svými činy modráci ˇMgr. Šmejd, PhDr. Martin Benda, a nejvíce oblíbený středoškolák se vzděláním ze střední školy cestovního ruchu s.r.o. U těchto škol si můžete vzdělání zakoupit! Na to také svou inteligencí vypadá.
No a co další- jeden za 18, druhý bez dvou za dvacet- Mgr. Matušek (vše jsem dělal rád), Sotona- mluvím bla,bla bla. Vzorná je také soudružka graciová no a ředitel SKM Ing. Císař také zastupitel, člen dalších orgánů akciových společností MČ Praha 3. Vskutku výkvět politiky, možné korupce a vzdělání . Dříve působily v oblasti bytového hospodářství hvšzdy tři: císař, císařovský a hurda. Pamatuji přímo supervola císařovského.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 20:07 vložil podnikatel ze Z-Travelu

Zapomněl jsem tam jmenovat onoho nejvíce oblíbeného radního- vy jistě víte koho! Mr. Lochmana, současně podnikatele ze Z Travelu, podívejte se sčím obchoduje na webu justice. A protože není hloupý, jistě získal ve Výběrovém řízení prostory prodejny Miminko, Táboritská 24 na podnikání! času má dost. Navíc působí v Pražské parkovací a.s. U firem kde působí je stále vedeno dvojí bydliště, za celou dobu ppůsobení na radnici nebyl tento úředník veřejné správy schopen tyto nedostaky opravit. Tak ať se mu daří v podnikání! snad někdo prověří po volbách jeho daňová přiznání!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 21:33 vložil kmotra

jste opravdu slabomyslní


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 20:12 vložil jarda

V megalomanském projektu nepíše o jedné skutečnosti- betonová "lobby" bude muset (ale to jistě nechce, ale co neudělá pro bloho lidí) z b o u r a t budovu Nákladového nádraží , postavenou dle blba Sotony v období socialistického realismu. Blb sotona to má jistě za pár- a pak by se měl věnovat architektonickým stylům, aby se vyznal!


Reagovat  Reagovat s citací


ale to není ještě všechno....

3.6.2010 12:58 vložil sona

A k tomu si musí pan Hurda připočítat ještě nekalé šmejdy s bývalým starostou Borsem. Jsem zvědavá, jestli se oba dva sejdou v Ruzyni....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ale to není ještě všechno....

3.6.2010 13:37 vložil chk

Kdo je Bors?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ale to není ještě všechno....

3.6.2010 13:51 vložil Čenda

Bors byl prvním starostou na Žižkově na začátku 90. let, právě on prodal budovu Akropole tehdejší ŽDAH sro, která byla pak přejmenována na CNKP Akropolis. Tuším, že to bylo něco kolem 5 mio korun. Jinak pan Bors přivedl MČ do obtížných fin. problémů... ale to je již jiná "story"


Reagovat  Reagovat s citací


Díky panu Valentovi!

3.6.2010 12:09 vložil Martin

Pane PhDr. Valento,
díky za Vaši trefnou interpelaci!
Obávám se jen, že se při bezzubosti našich zákonů a neochotě zákonodárců, opět nic nezmění a Hurda a spol. budou hrabat a hrabat...
Pokud máme v 21. století zákony, které umožňují Hurdům, Smetanům a jim podobným legálně a beztrestně okrádat daňové poplatníky a žít z pochybných grantů pak středověké metody na tyto gaunery. 50 ran holí na Karlově mostě v přímém přenosu a pak naházet do Vltavy...
To se mi ale ulevilo... :)


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda zase perlil

2.6.2010 18:59 vložil j.svrcek

Když jsem si přečetl dnešní Radniční noviny, tak jsem se opravdu zděsil jaký dáreček nám pan Hurda přichystal. Pražský obchvat vedoucí skrz Spojovací a Olšanská jako dálniční přivaděč až na obchvat, přivádějící každý den tisíce aut, které budou do centra projíždět skz, už teď plné ulice, Koněvova-Husitská a Lipanskou. Fakt super nápad. Tohle snad žádný logicky uvažující člověk nemůže vymyslet. Kam se všechny ty auta podle něho vejdou. A nebo že by byl někdo omámen sílou peněz?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda zase perlil

3.6.2010 21:13 vložil tom

Hurda v článku "Prodloužení Olšanské uleví občanům Prahy 3" zatajil, že se bude podle jeho plánu bude bourat Nákladové nádraží Žižkov.


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda kmotr a zloděj

1.6.2010 23:46 vložil IvanL

Hurda je právě tím typem kmotrů, kteří okrádají Pražany a z ukradených peněz si dělají svůj byznys. On si je schopný ve volbách koupit TO 09 i VV. Oddělat toho nafoukanýho hajzla!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda kmotr a zloděj

2.6.2010 07:28 vložil Bob1

Hele, zachovejte klid. Hurda je bezpochyby gauner, ale vyzvy k "oddelani" uz do vecne diskuse nepatri.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda kmotr a zloděj

2.6.2010 07:30 vložil szombat

:) Tak to jsem zvedavej jak to s Hurdem ted dopadne. Kazdopadne na jeho misto uz cekaji urcite dalsi 'Hurdove', jen doufam, ze nebudou tak aktivni v prelevani verejnych penez do soukromych penezenek jak byl Hurda. Hurda to mel moc dobre premysleny a systematicky si budoval pres Radnicni noviny svuj PR imidz. Kazdopadne - at Zeleni, Modri nebo Oranzovi - pokud je moznost nakrast ze statniho rozpoctu, jsou vetsinou vsichni zastupitele pri hlasovanich neuveritelne jednotni.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda kmotr a zloděj

2.6.2010 16:11 vložil Iont

Skvělý příspěvek! Nevíte, kdy je nejbližší zastupitelstvo?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama