Diskuse

Dobře placený kmotr

Vložit nový příspěvek

Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 19:55 vložil podnikatel ze Z Travelu

Nerad souhlasím s panem Ing. Topolánkem. Ten přivedl ODS až na pokraj krize, do ekonomické krize spolu sdalšími lotry ze své vlády Kalouskem, Bendlem, Nečasem- ale lidi nemají paměť!
No ani na Praze 3. Kmotr podle Topolánka Hurda začal jako vekslák a svazák ve Stavocentrálu, podniku ÚV SSM. Tuto činnost si ještě lidé pamatují. Pak s Borsem (lotr nejdříve z OF, později z ODS a první starosta po roce 1989, odvolaný klikou Hurda a graciová- dnes také zastupitelé,pí graciová navíc členka Oblastní rady ODS, pan Hurda radní na Praze3 a na magistrátu, předseda Oblastní rady ODS (totéž dnes jako byl dříve tajemník KSČ na Praze 3) propojen politicky, ekonomicky bůhví s kým, a také člen redakční rady Hlásná Troba ODS alias radniční noviny. A v nich zase exceluje (i s fotem, abychom si na tento inteligentní ksich asi zvykli! On odborní se střední školou- nástavbou střední průmyslové školy stavební nám nás na dvostránce 8-9 seznamuje s dalším megalomanským projektem (po lávce z vrchu Svatého kříže na Vítkov , tentokrát s Prodloužením Olšanské , která jak nás informuje "uleví" tisícům občanů Prahy 3. Při této megalomenské stavbě mě nenapadá nic, než otázka- není pan Hurda v nějakém stadiu stihomanství? V mládí měl rád chlast a mladý holky! Dnes dělá "potěšení" stavební lobby a různým developerům. A to nám ještě organizuje zástavbu nákladového nádraží spolu s ČD a Sekyra Group. Ty známe- představitel ČD 4% Žaluda a spojenec Kmotra Mrázka pan Luděk Sekyra, původně drobný prodavač realit. Tento odborník by měl odejít v přístích komunálních volbách spolu se svou suitou- zvláště středoškolskou odbornicí ve vzdělání modrou "soudružkou"Kozouplíkovou (současně starostka, předsedkyně představenstva SKM (navíc 15 tis. Kč z veřejných prostředků měsíčně. Nestačí jí 60 tis. platu jako starostka! Výsměch vzdělaným a slušným lidem! A nesmíme zapomenou na její funkci v tlupě! Je místopředsedkyné Oblastní rady ODS na Praze 3. Velice populární jsou svými činy modráci ˇMgr. Šmejd, PhDr. Martin Benda, a nejvíce oblíbený středoškolák se vzděláním ze střední školy cestovního ruchu s.r.o. U těchto škol si můžete vzdělání zakoupit! Na to také svou inteligencí vypadá.
No a co další- jeden za 18, druhý bez dvou za dvacet- Mgr. Matušek (vše jsem dělal rád), Sotona- mluvím bla,bla bla. Vzorná je také soudružka graciová no a ředitel SKM Ing. Císař také zastupitel, člen dalších orgánů akciových společností MČ Praha 3. Vskutku výkvět politiky, možné korupce a vzdělání . Dříve působily v oblasti bytového hospodářství hvšzdy tři: císař, císařovský a hurda. Pamatuji přímo supervola císařovského.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 20:07 vložil podnikatel ze Z-Travelu

Zapomněl jsem tam jmenovat onoho nejvíce oblíbeného radního- vy jistě víte koho! Mr. Lochmana, současně podnikatele ze Z Travelu, podívejte se sčím obchoduje na webu justice. A protože není hloupý, jistě získal ve Výběrovém řízení prostory prodejny Miminko, Táboritská 24 na podnikání! času má dost. Navíc působí v Pražské parkovací a.s. U firem kde působí je stále vedeno dvojí bydliště, za celou dobu ppůsobení na radnici nebyl tento úředník veřejné správy schopen tyto nedostaky opravit. Tak ať se mu daří v podnikání! snad někdo prověří po volbách jeho daňová přiznání!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 21:33 vložil kmotra

jste opravdu slabomyslní


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kmotr podle Topolánka

3.6.2010 20:12 vložil jarda

V megalomanském projektu nepíše o jedné skutečnosti- betonová "lobby" bude muset (ale to jistě nechce, ale co neudělá pro bloho lidí) z b o u r a t budovu Nákladového nádraží , postavenou dle blba Sotony v období socialistického realismu. Blb sotona to má jistě za pár- a pak by se měl věnovat architektonickým stylům, aby se vyznal!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama