Diskuse

Dobře placený kmotr

Vložit nový příspěvek

Re: Mladý Šmíd a známá figura Urban

8.6.2010 22:03 vložil ožralý tajemník Prahy3-nepotrestaný

Mladý Šmíd je prostě blbejhajzl a modrák. Ještě neví jak v tom chodí dlouhodobí členové ODS! Na vrchu Svatého Kříže se v hospůdce můžete seznámit s dokumentací, jakým způsobem tento blb-Mgr. právní (bůhvíodkud, ale přesto vůl) se vyjadřoval o zbouraní výletní restaurace!
No a Urban- známý převlékač kabátů -začal jako vedoucí odboru výstavby již za rudé radnice- (tehdy ovládané státostranou KSČ, v čele s JUDrem Gebauerem a Ing. Šebkem- mimochodem o hodně kvalitnějšími a vzdělanými lidmi než jsou nynější modří středoškoláci Kozaplíková a Lochman- ten je prý podle Kmotra "nejpracovitější" místostarosta) a dotáhl to až do roku 2010 jako přívrženec či člen ODS stále v čele odboru výstavby!!!
Tak tohle jste nám ODS dělat neměla! Dva kádři možná půjdou do tepláků! Už ať se Kmotr činí, aby to byla jen provokace- oni jsou jistě nevinní a nic neprovedli!
A občané považte. Na Praze 3 má oblastní rada ODS cca 160 členů, kteří se starají o blaho cca 71 tis. občanů! To je co! Myslím si, že ani nestačí funkce zastupitelů, vedoucích odborů, míst ve SKM, v útvarech odborů MČ Praha 3, aby se tato modrá squadra napapala a zamlaskala si! Ono již na něco signalizovali pokuty při privatizaci! Ty snad radnice zaplatila (2x 70 tis. Kč) z veřejných prostředků!
Takže, až si všichni uvědomí jak se zbavit ODS na Praze 3 je prostě je nevolit! Volů máme přeci dost! Dinosauři a neumětelové tyu Mgr.Šmejda pryč!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Mladý Šmíd a známá figura Urban

8.6.2010 22:06 vložil janek rychlý rozčilený

Puritánům se omlouvám za hrubku- signalizovaly pokuty!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama