Diskuse

Ing. Josef Ráb, KSČM: Pro lepší život na Praze 3 - aktualizováno (15.4.)

Vložit nový příspěvek

reagence na p.Rába

12.4.2008 23:35 vložil jozka

První odstavec článku pana zastupitele je tak trochu pro obyčejného žižkovského občana ne příliš srozumitelný,aby pochopil o co kráčí.Dále pak plně souhlasím.Vedení radnice by místo různých monstr akcí mělo třeba kontrolovat řádné hospodaření s vynakládanými prostředky.Třeba na př.úklid.Všude je plno uklízečů,ale většnou každy s jedním igel.pytlem na vozíčku stačí na celou směnu.Hlavně se to troch víc ošolíchá kolem provozoven,kde něco kápne bokem,ale na chodících řadu ulic se brodíte několik týdný starými psími exrementy a jiným odpadem.Nebo ten neuvěřitelné úmysl na jednomz mála solidních parčíků,Škroupáku.klidném místě ,navíc vedle nemocnice,vybudovat podzemní garáže.To snad není pravda.Nebo bohulibá výsadba nových stromů,někdy připomíná nehospodárné budování opevňovacích bunkrůViz Jiřák.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: reagence na p.Rába

22.4.2008 15:33 vložil Honza

Je to tak, všude špína a prach. Z prachu je rakovina, astma, alergie. To chceme? Mě je jedno, kdo je za jakou stranu, ale co dělá pro lidi! A radní Prahy 3 toho dělají za ty peníze strašně, strašně málo....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: reagence na p.Rába

22.4.2008 22:19 vložil bob

No, ja asi trochu zabrany vuci komunistum mam, ale v zasade s Vami souhlasim. Kazdopadne pokud mam hodnotit konkretne pana Raba, tak jeho clanek mi prijde dost o nicem. To ze je zde prach a nadmerny provoz, to asi vidime vsichni, ale co konkretniho k naprave udelal pan Rab?
Pana Raba a KSCM na P3 nelze vnimat ani jako opozici. Konkretne on sedi v spolecne s radnimi Prahy 3 v komisi pro spravu grantoveho a podpurneho fondu P3, kde se uz leta rozdavaji granty na takove veci, jako je Palac Akropolis pana Hurdy. Tak at nam napise neco o tom, jelikoz to je jeho prace! Jeho kolegyne pani Hronova je pro zmenu v bytove komisi. Tudy cesta ke zmene nepovede.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: reagence na p.Rába

22.4.2008 22:55 vložil chk


"...mě je jedno, kdo je za jakou stranu, ale co dělá pro lidi..."

A to je právě ten nejhorší omyl. Komunisté nikdy pro lidi nic nedělali, jenom o tom dovedli dobře pohovořit. Ostatně stejně jako někteří současní politici; někdy mám pocit, že se u komunistů museli učit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: reagence na p.Rába

30.4.2008 20:21 vložil Olins

Tak na rovinu, co pro tebe ty chytrolíne momentálně ODS udělala.Platy zdvihla ČSSD, důchody taky.O dluhu mi nemluv, všechny země bývaléího kom. bloku jsou zadlužené a Polákům dávno USA odpustila dluhy z doby poválečné.
ČSSD nezadlužila tuto zemi tak, jak ODS svými zlatými padáky a pochabvnými machinacemi.

A jedstli je ti to málo tak : ODS jsou bývalí straníci KSČ, bývalí straníci SSM a dnes už jejich děti.
Tak co té KSČM vytýkáš?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: reagence na p.Rába

1.5.2008 00:26 vložil chk

A co TY jsi zač, že mi tak bezostyšně tykáš a ještě mě nějak podivně žoviálně oslovuješ.....????
Já jsem komunismus zažil, i s jeho líbivými hesly. Takže KSČM vytýkám jen to jedno: komunismus.
O ODS a ČSSD jsem opravdu nenapsal ani slovo. Tuším, že přeci jen o o trochu více bývalých komoušů je v ČSSD, ale o tom to není.
A teď už hybaj na kutě, chlapečku, a pilně studuj dějiny a hlavně český jazyk :-)))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: reagence na p.Rába

5.5.2008 14:54 vložil Janek

No právě - dějiny v dnešní době přetvořuje ODS tak, jak se jí hodí.

Pravý dějepis, pokud jste pane /paní/ starší jste pravdivý nikdy neměli.Novodobý dějepis už zas pravdivý není - za všechno může komunist. éra. Dějepis nám tvoří v uvozovkách ODS.

Není pravdou, že komunisté byli všichni grázlové, to ani náhodou a dokonce ve svých řadách měli jedince, kteří je brzdili.
Nevím, kolik Vám je let, ale 50. léta nejsou rozhodně léta 60. a léta normalizace zase nejsou léta 80.
Takže .Opravte si znalosti dějin.Jinak nevím, co bych dodal.

Snad jen toto:
Pokud Vám tak všechno vadilo, zejména vláda ve vaší milované zemi, měl jste asi emigrovat.

Nejlépe SE PROSTŘÍLET jako v uvozovkách 3. odboj, - grázlové Mašínovi.
A pak vykládat, jak vám komunisté vadili a proto jste nemaje na motorku musel střílet a nemaje jiné volby musel jste cestou za svobodou zabít nevinné lidi.
Jo - pak byste dostal metál .

Tak to bylo pro změnu protikomunistické hnutí , které bylo nazváno Vaším tupohlávkem Topolánkem jako odboj.Fuj.

A to nejsem konunista a jsem pravičák, ale jsem vzdělaný a ne boháč - což je zde pravidlem.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: reagence na p.Rába

30.4.2008 20:16 vložil Dan

Vedení radnice nemá zpětnou vazbu, jak je uklizeno.Navíc - mnohokrát jsme se ročílili a dokonce vlítli na radnici a víte , co vám sdělili ? Že za to můžou komunální služby, ty patří Magistrátu .
Na důrazný dotaz, proč se tedy radní, který má na starost nejen schůzování a stříhání pásek , ale i správu nad tím, jak se uklízí, nevěnuje stížnostem a neřeší je rovnou s Magistrátem, nikdo neodpoví!!!

Jo - radní jezdí autem, po ulici nešlapou.

A není to ani v uklízečích, ale v tom, je vedení radnice je to absolutně fuk.

Podle mě ulice uklizené jsou.Horší je to s parky a travnatými plochami - ty má Komunální služba .A na tu jsou stížnosti.Radnice s nimi nic nedělá.

Slibů o horké lince, na kterou se může občan zdarma telefonicky obrátit a popsat bordel , který byx měl být uklizen bylo dost.Toto sice opsali odéesáci od jiné strany, no ale u slibu jen zůstalo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama