Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska: Komentář k rozpočtu MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

děkuji

16.1.2010 18:23 vložil radek stamenov

Vážený pane Mikesko, děkuji za Vaše aktivity a komentáře. Jak Vám můžeme efektivně pomoci v boji proti tomuto smutnému dění? RS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: děkuji

18.1.2010 09:53 vložil Tomáš Mikeska

Radku,
určitě ve volbách na podzim 2010. Jinak něco vymyslíme.
Tomáš Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 02:40 vložil Josef

Abych se přiznal, tak takovýto rozpočet z dílny ODS mne nepřekvapuje. Bydlím v obecním bytě v Praze 3 a tuším, jak se kluci a holky z ODS z nájemného a služeb prostřednictvím tunelu SKM kapsují. Pak mi v radničních novinách napíší jak jsou výborní a nakonec dostanu do schránky ročenku, kde se vedle pana Svěráka tlemí nějaký tlustý svazák z nemocnice Na pokraji kolapsu. Dost hustý. Pane Mikesko, děkuji za vyčerpávající rozbor. Já mám už dlouho jasno, kluky a holky s modrým ptáčkem volit nebudu. Vždyť sou u lizu na této pepíkovské radnici teprve 20 let. A vy je dobře znáte osobně, vždyť jste od nich utekl, a to je dobře. Jiní však zůstali a přitvrdili. Vždycky mne ale potěší, s jakou parádou vytáhnou tibetskou vlajku a u ní se s MADAM KOKODÁK vyfotí. Před tím se u ní fotil ten prodavač ze sexshopu, co dělal jeden čas starostu, kampak asi zmizel? Slyšel jsem, že se dalajlámovi dělá i na dálku na zvracení. Jako budhista to ustojí a přijde zas s nějakou hezkou myšlenkou. Aspoň víme, že mezi demagogií komunistickou a demagogií ODS není žádný rozdíl. Budiž jim přáno, občan to chce, aspoň to vždycky u voleb potvrdí, tak proč si stěžovat, že. Občan je občan a ten český dělá bééé bééé jako ovečka. A MODRÝ PTÁK TO VÍ... Copak se asi dočteme v příští Hlásné Troubě? Tuším, že tam bude titulek, ROZPOČET NAVZDORY OBSTRUKCÍM OPOZICE SCHVÁLEN. Tak tedy KUPŘEDU PRAVÁ ZPÁTKY NI FLOK!!! A ty obtížný hmyze, nezlob, nebo tě potrestáme! Víme jak na to. Zatím jsme ti zdražili teplo jenom o 35%. A že jako důchodce po několikátém zdražení nájmu a služeb nemáš na jídlo ani bydlení? Postarej se o sebe, my jsme se o sebe taky postarali. Že je to za tvoje peníze? Kdo to řekl? Okamžitě vyloučit z privatizace bytů a s ním celý dům! Ať mu to nájemníci spočítají. Kecat nám do našich kšeftů nebude a basta! MADAM KOKODÁK pošlete nájemníkům dopis, že je vylučujete kvůli němu. Příště si dá pozor!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 11:38 vložil chk

Otázka zní, Josefe, koho volit budete. Ona třeba druhá nejsilnější ČSSD není o mnoho lepší, jenom teď není "u lizu". Ale v době, kdy tvořila s ODS koalici, to byla právě ČSSD, která nechtěla například privatizovat byty a nechat si je jako zdroj příjmů do rozpočtu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 20:51 vložil Josef

Vážený pane "chk", tak naivní nejsem. V politické situaci na radnici se celkem DOST vyznám. Navíc mi nedělá problém googlovat a mám za sebou práci v prestižním zahraničním (západním) zpravodajském médiu. Proč, každého, kdo si dovolí kritiku ODS pokládáte hned za voliče ČSSD? Vím velmi dobře, kdo v Praze 3 dlouhá léta VLÁDNE a KDO pro občany skutečně pracuje. Kucián (ČSSD) a Hurda (ODS) to nejsou, ty znám opravdu velmi dobře. Bohužel jsem se právě na těchto stránkách KAUZA 3 dočetl něco v tom smyslu, že ne všichni kluci a holky z ODS (pro ČSSD platí to samé) jsou špatní. Tím bylo myšleno, že jako jsou jen HLOUPÍ či duševně zaostalí? Pokud členové této totalitní strany umí číst a psát a drží se Hurdy (šéf ODS v P3), Jančíka (ODS, starosta P5) či Bürgermeistera (ODS, současný kouzelník s pozemky, odsouzen v roce 1984 za krádež), tak opravdu pochybuji o jejich lidské kvalitě. A o politické gramotnosti lidí, kteří mluví o jistých slušných členech ODS si, pokud mi dovolíte, nadále budu myslet své. To samé platí směrem k ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 i komunistům. Tím chci jen říci, že nejsem ani Sparťan či Slávista, tedy kohokoli FANDA. Politikům nevěřím, politiky si prověřuji. A pokud někoho vidím pracovat zde na Praze 3, tak jsou to Zelení a SNK-ED a někteří nezávislí a také některá občanská sdružení, třeba zizkovnejensobe.cz Se slušností proti grázlům nepochodíte. Tady už pomůže jen defenestrace. A víte kolik lidí se o polické dění v této republice opravdu podrobně zajímá. Ani ne 3 procenta. A z těch 3 procent si odpočítejte novináře, politické poradce a další, kteří to mají v náplni práce. Takto se věci ve skutečnosti mají. A to politici vědí VELMI DOBŘE a z občana v této republice mají VELKOU SRANDU. Přečtěte si články třeba na tomto serveru. Jsou zde u jmen politiků uvedeny vždy jejich stanické příslušnosti? Neuvádění stranických příslušností u politiků na jakékoli úrovni je politicky NAIVNÍ (= pitomé, nedospělé). Že se v článcích mluví o starostce či místostarostovi? Ve volebním systému do komunálních zastupitelstev volíte STRANY, NE OSOBY!!! Kdy to těm Čechům konečně dojde? A toto politici vědí a proto se tak smějí. Pěkný víkend a zkuste méně přepojatosti. Asi jste to myslel dobře, že je to tak?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 23:16 vložil chk

Klid neberte to osobně :-)
Já Vás určitě nechci nařknout, že jste volič sociální demokracie. Naopak, pokud píšete, že nejste fanda žádné konkrétní politické strany, je mi to velmi sympatické, protože takhle nějak se snažím uvažovat také.
Problém spíše je, že čím dál více lidí se naivně domnívá, že stačí vystřídat zprofanovanou ODS jinou velkou stranou, konkrétně ČSSD, a hned bude lépe. Nebude. Proto byla má poznámka spíše obecná a k Vám mířena pouze jako prosba o upřesnění.


Reagovat  Reagovat s citací


díky

14.1.2010 10:45 vložil Ondřej Rut (SZ)

Díky za rozbor, dobrá práce!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama