Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Mimořádné zasedání Zastupitelstva MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Spousta zbytečných slov

20.4.2011 13:18 vložil Michal Konvička

pane Popove, opravdu nevím co jste chtěl svým příspěvkem sdělit. Proto vám zde znovu zopakuji svoji žádost, kterou jsem uvedl již kdesi pod váš jiný příspěvek:

Prosím, přistupte od slov k činům. Tedy uveďte v život co nejdříve "transparentní rozhodovací procesy" na naší radnici, realizujte otevřenost ke komunikaci a snahu znát názory občanů Prahy 3. Zpřístupněte veškeré přílohy k rozhodnutím RMČ, otevřete a zpřístupněte veřejnosti hospodaření obchodních společností v majetku obce, obzvláště SKM a.s., přes kterou protéká naprosto netransparentně největší balík obecních financí. Uveřejněte na webu výsledky všech výběrových řízení a výši jednotlivých investičních akcí, zápisy z jednání výborů zastupitelstva a otevřete diskusní fórum. To je jen pár prvních krůčků, kterými můžete začít. K dnešnímu dni jste nic z výše uvedeného nerealizovali, přestože jste to měli ve svém volebním programu.

Absenci zde popsaného kritizuje TOP09 na pražské Magistrátu, Praha 3 je však jiný svět a zcela jiná TOP09. Domnívám se však, že to není dlouhodobě udržitelný stav.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama