Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Zpráva z jednání Redakční rady MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

6.4.2011 15:39 vložil Rusivánek

Proč nezakročíš modráčku Simeone Popove bulhare magistře? Tvůj kolega z Radničních novin -šefredaktor RN (dříve Hlásné trouby modráků) si utržil ostudu na Novinky.cz. Článek, ke kterému poskytl informace je neúplný- a divím se proč tento troub. poskytuje neúplné informace. Nedivím se je to neinformovaný lot.. Především seznam domů je neúplný! Proč? To si Radnice nechává pro tzv. "revitalizaci" domů Kubelíkova a Ondříčkova zadní kolečka pro své a.s. z SKM Praha 3 a.s., aby nám předvedly způsob modernizace bytového fondu jako v panelových domech Lupáčova! A budeme rejžovat na občanech! Opravíme s čuňou dobrého hospodáře (takhle mluvil s. Zdenda Lochmanů a pak střelíme dráž pro privatizaci! Věčný koloběh korupčního přístupu! A panu Sotonovi- co znamená výrok, že ve volebních programech chtějí ODS a TOP 09 umožnit privatizaci všem lidem! Žvásty pane Sotono!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

6.4.2011 20:04 vložil Jindra

Vážený rusivanku, nebo snad Vám mám říkat \"modrak malemstarostou MČ, žižkovák přes 40 let, hurdásek, jankarel, televizni ksicht hurda, petrcile, patrik, jankarel, hrabě, mám toho dost, dobrý hospodář lochmanč, atd atd\". Jste zřejmě psychicky poměrně hodně labilní, protože jediné co velmi dobře umíte je urážet. Jste taky poměrně dobře obeznámen o všem co se kolem lidí na radnici děje. Zajímavé. Co Vám asi ta ODSka udělala? Ale zase mužete být poměrně klidný, pod spoustou přezdivek se tady snaží urážet i další. A tak při čtení přispevku zjišťuji, že si tady taky povídá a někdy světe div se, i odporuje,z jednoho počítače několik osob. To už je opravdu ubohé a trapné. Velmi se divím, že vám na tyhle bláboly reagují někteří politici. Jestli chcete skutečnou debatu, tak pište slušně. A pro admina tohohle webu - dělejte selekci blábolivých uražek. A možná by nebylo od věci přestat chválit do nebes členy Strany zelených a ŽNS.
Jindřich Novotný
Koněvova
Praha 3


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

7.4.2011 15:23 vložil chk

Kolega výše opravdu působí trochu zmateně. Ale nic to nemění na tom, že má v zásadě pravdu. Pana Sotonu jsem slyšel nestoudně lhát už mnohokrát a také bych si na jeho místě představoval někoho jiného. O zadavatelích jeho vyjádření nemluvě.


Reagovat  Reagovat s citací


Vykopnout místopředsedu redakční rady RN pana PH

16.3.2011 17:03 vložil petrcíle

Blahopřeji panu Mgr. Simeonu Popovu k vynikajícímu obsazení Redakční rady Radničních novin MČ Praha 3. Odjakživa se v redakční radě vyskytuje kmotr ODS Prahy 3 a předseda oblastní rady PH! Není tomu ani dnes, dokonce jako místopředseda. Takže pane Popove, vzal jste si na ramena velký balvan. To víte- PH musí kontrolovat co se tam píše a "vyvyžovat " úspěchy ODS na manipulaci s názory občanů . V tiráži je uveden jako člen redakční rady i největší lotr, podporovaný dlouhodobě pan Sotona!. Nevím jaké máte vzdělání pane Popove, podělte se s občany. Modrý kádr PH se vyučil topenářem po působení ve "Stavocentrálu" na Žizkově (podnik ˇUV SSM) si vyseděl maturitu!(prý v gymnáziu a průmyslové škole. Takže nyní má kmotr úplné středoškolské vzdělání a může mluvit a psát (s pomocí pana sotony, dotbře placeného) i do bývalé Hlásné trouby úspěchů ODS! Proč jste ho nevykopl, podobně jste měl zatočit i s panem Sotonou, který Vám podivně vlezl do RN. A čeho je schopen? V minulé režimu vládnutí- totalitě ODS se seznamte s hulvátskými články proti OS pana PH! Jednoznačně je to dobytek!


Reagovat  Reagovat s citací


jak to bylo doopravdy

4.3.2011 10:07 vložil Matěj Stropnický

Vážení čtenáři,
příspěvek kolegy z TOP 09 je pozoruhodný příklad toho, čemu se v oboru mediálních studiích říká "spindoctoring" - krizová politická komunikace mající za síl vlastní interpretací předejít alternativnímu popisu skutečnosti.
Rád bych tedy jeho tvrzení uvedl na pravou míru.
Jednání redakční rady nad posledním číslem Radničních novin mělo být zahájeno v 8.30. Začalo v 8.34, přestože byli všichni členové rady, vyjma omluvené zastupitelky za KSČM, již na místě. Oznámil jsem, a na to pan Popov naráží, ale manipuluje, na úvod, že jsem byl redakcí Českého rozhlasu požádán o živý vstup do vysílání k Nákladovému nádraží Žižkov v čase 9.40 až 9.46. Bylo to v souvislosti s tiskovou konferencí Sekyra group týž den v deset hodin, ve vysílání byl právě i pan Sekyra, na něhož jsem měl reagovat. Nešlo tedy o žádný "soukromý zájem", jak pan Popov nepravdivě uvádí, ale o věc zcela související s výkonem mandátu zastupitele. O tomto jsem, přesně jako sem, informoval i redakční radu a požádal, zda by mohla s případným hlasováním o podobě Radničních novin počkat, než se v 9.46 vrátím. Nikdo neřekl, že se nepočká, ani nic jiného.
Po mém návratu byla podoba Radničních novin již odhlasována. Podotýkám, že se tedy k její podobě nemohla vést ani žádná diskuse, resp. jen taková, která nad celým číslem netrvala déle než šest minut včetně hlasování.
S pozdravem
Matěj Stropnický
zastupitel ŽNS


Reagovat  Reagovat s citací


Procitnutí po 50ti letech na Žižkově

26.2.2011 20:54 vložil Luboš Čámský

Vážený pane Mgr. Simeone Popove,
pročetl jsem si jak Váš článek, tak veškeré příspěvky od občanů. Opravdu nevím co si mám myslet (o vedení MČ Praha 3). Souhlasím se všemi názory, kteří Vám zde občané poslali. Vrcholem bylo Vaše vyjádření k nájemníkům v Lupáčově ulici. Proti anonymům mám také výhrady, ale činnost MČ Prahy 3 v podání jejich úředníků (SKM, různé odbory) je jak v zemích, kde se nyní bojuje za svobodu. Na Praze 3 totální diktatura vedení radnice Prahy 3. Arogance moci na Praze 3 pokračuje. Pro Vaši informaci - MČ Praha 3 nám v privatizaci prodala byty i s pozemky (už jsem se zde o tom zmiňoval, ale protože MČ Praha 3 v nátlaku pokračuje, nezbývá mi nic jiného než to připomenout). Následně je odbor dopravy pod vedením pana Vančury vyvlastňuje. Odbor dopravy vydírá a vytváří nátlak na občany, kterým radnice MČ Praha 3 toto prodala bez jakéhokoli břemena. Zde je pouze problém v práci Vámi podřízených úředníků. Normálně v soukromé společnosti bychom byli bez práce. Zajímáte se o to? Určitě ne. Tak Vám jenom připomenu větu, kterou jste ve svém článku použil a ještě nikdo z přispěvovatelů ji nezmínil: \"Musíme si uvědomit, že každé naše jednání má nějaké důsledky a pokud někdo upřednostní svůj jiný osobní zájem nad zájem obyvatel MČ Praha 3, pak musí nést následky\"!!!!!! Bylo by vhodné, aby jste tuto svoji myšlenku rozvedl. To je věta buď k zasmání, nebo k totální depresi. To už jsme někde slyšeli. Ale to jste ještě asi moc realitu reálného socialismu nevnímal. Jo a jinak, budete nás také informovat o tom, kdo kdy šel na záchod, na svačinu atd. - a tím pádem sabotoval jednání, třeba komise (které se nesešla). A ještě nevíte něco (slyšel jsem rozhovor v MHD) o nějakém rušení školky a slučování s jinou (s ohledem na 15000 nových občanů na Žižkově trochu divný záměr - ale školka má zase na druhou stranu dobrý pozemek). Děkuji. L.Čámský


Reagovat  Reagovat s citací


Rekonstrukce u nás a nepravdy v Radničních novinách

26.2.2011 13:07 vložil Nájemníci Lupáčova

Dobrý den pane Popove,
snažíte se komunikovat s veřejností. Napsal jste toho tady dost, spoustu slov, jen ve výsledku jsme se nedozvěděli vůbec nic. O čem že jste to vlastně jednali, co jste schválili a neschválili? Jinak to dopadne jako článek zveřejněný o nás.
Přijďte mezi nás do panelového domu v Lupáčovce, dozvíte se pravdu o nepravdivém článku v Radničních novinách 1 a 2/2011. O nespokojených lidech bydlících v těchto domech, o tom jaké jsou tady nepovedené práce, jak se u nás pracuje a řeší nedostatky, problémy, jaká je komunikace s radnicí, rádi Vám ukážeme naše byty, jak tady žijeme, kudy chodíme domů, doložíme fotodokumentaci, kterou jsme v průběhu pořídili, možná pak budete alespoň trochu víc objektivní ? Čekáme na Vaši reakci a případnou nabídku ke společnému setkání. Děkujeme
Nájemníci Lupáčova 10-20


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rekonstrukce u nás a nepravdy v Radničních novinách

26.2.2011 16:49 vložil Simeon Popov

Dobrý den,
o projektu (rekonstrukci) Lupačova se hodně diskutuje a byly publikovány protichůdné názory ve všech mediích. Setkání se určitě nebráním a názor na tento projekt můžete vyjádřit rovněž v písemné formě, podpořený fotodokumentací. Nevím zda zde vystupujete jako zástupce všech nájemců nebo jenom některých ? Bude však vhodnější (pro věrohodnost), aby jste vystoupil / a z anonymity. Kontakt na mne již asi znáte, ale pro jistotu jej ještě jednou uvádím popov.simeon@praha3.cz. V zásadě neodpovídám na anonymní reakce, výzvy nebo články, zde jsem učinil ovšem výjimku. Anonymní sdělení (či sdělení pod nickname) beru většinou jako provokaci nebo autora považuji za osobu, která nedokáže vyjádřit svůj názor veřejně pod svým jménem. Navrhněte tedy prosím dva - tři termíny. Děkuji !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rekonstrukce u nás a nepravdy v Radničních novinách

26.2.2011 18:58 vložil chk

"...anonymní sdělení (či sdělení pod nickname) beru většinou jako provokaci nebo autora považuji za osobu, která nedokáže vyjádřit svůj názor veřejně pod svým jménem..."
Vy jste asi poměrně drzý, pane Popove. V první řadě si uvědomte, že na rozdíl od vás, politiků, toto jsou lidé zcela vydáni na pospas Městské části Praha 3 a hlavně jejím prodlouženým rukám SKM Praha 3 a hlupákům a gaunerům tuto "firmu" spravujícím.

Já viděl rekonstrukci zajišťovanou SKM dvakrát, a musím bohužel konstatovat, že vůči nájemníkům se jednalo o prasárnu nejhrubšího zrna. A hlevně BEZ MOŽNOSTI JAKÉHOKOLI DOVOLÁNÍ, protože odpovědní zástupci SKM na stížnosti zásadně nereagují a představitelé (ne)odborných firem najatých na práci reagují podrážděně a agresivně zpravidla se slovy "co nám do toho šťouráte když nejste ani majitel".

Takže, pane Popove, podobné hlášky si laskavě ponechte pro svoje stranické kolegy a k občanům se chovejte trochu slušněji, prosím!

P.S. Nebydlím v Lupáčově, nejsem straník ani člen nějakého sdružení a jestli chcete mé argumenty vysvětlit osobně, milerád se k tomuto účelu do Vašeho úřadu dostavím.


Reagovat  Reagovat s citací


Jak se privatizuje v Rokycanech

25.2.2011 13:40 vložil Pavel

"Celý dům se privatizoval a byt Věry Bílé zůstal jako jediný městský, radnice ho chce prodat. Paní Bílá o něj zájem neprojevila, přestože jsme jí ho nabízeli k odkoupení za 48 tisíc," říká místostarostka Rokycan Marie Hlávková. Věra Bílá dluží na nájemném okolo deseti tisíc korun.

V novém bytě bude Věra Bílá platit nájem 47 korun za metr čtvereční, tedy zhruba stejně jako ve starém, kde bydlí už přes 30 let.


http://zpravy.idnes.cz/zpevacka-vera-bila-dluzi-na-najmu-ceka-ji-stehovani-fw4-/domaci.asp?c=A110225_092031_plzen-zpravy_alt


Reagovat  Reagovat s citací


Dobrý tah !

24.2.2011 23:41 vložil Pražan odjinud

Původně jsem se k příspěvku pana Popova nechtěl vyjadřovat, jelikož se mi zdálo, že to nemyslel vážně, ale prostě dorazil domů z dobrého flámu, probudil múzu - a napsal. Teď ale s odstupem času vidím, že to byl perfektní tah. Kdyby napsal něco seriózní, vážné, asi by to nevzbudilo tolik pozornosti a takovou odezvu jako to, co vypustil Takže mu můžu k perfektnímu tahu jenom pogratulovat. Ale nemůžu s takovou marketinkovou politikou souhlasit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dobrý tah !

25.2.2011 14:03 vložil KAREL

Asi, jste také dorazil z nějakého "dobrého flámu". :)))


Reagovat  Reagovat s citací


Obsah mi uniká, ale kvituji snahu.

24.2.2011 22:15 vložil Jan Vlček

Obsah a poslání příspěvku mi zcela uniká, ale kvituji snahu informovat o něčem o čem jsme byli tak zoufale neinformovaní.


Reagovat  Reagovat s citací


Text

24.2.2011 19:58 vložil Iont

Jenom doplním, že autor tohoto textu pan Popov je předsedou redakční rady Radničních novin.

Celé složení rady RN je uveřejněno zde: http://www.praha3.cz/volene-organy/vybory-a-komise/redakcni-rada/index.html


Reagovat  Reagovat s citací


pan Popov

24.2.2011 14:54 vložil LLLLLL

z tohoto clanku mam dojem ze si pan Popov plete otevrenost s propagandou. Tesim se na dalsi propagandisticke clanky. Hurdovi zdar :)


Reagovat  Reagovat s citací


reakce na blábol

24.2.2011 09:17 vložil Michal Váňa

Nějak jsem nepochopil, zda RN čeká nějaká změna. Budou nadále hlásnou troubou radnce nebo se v nich daňoví poplatníci třeba dočtou i něco z názorů opzice?
To, že někomu zazvonil mobil, nepovažuji opravdu za podstatné.


Reagovat  Reagovat s citací


Věc se zdá být jasná...

24.2.2011 08:38 vložil Tazatel

Když vezmu v potaz aktuální rétoriku TOP09 na Praze3 a informaci, že snad členem redakční rady má být i někdo ze ŽNS (Stropnický????), tak se vsadím, že celý tento článek je o tom, že Stropnickému někdo v průběhu jednání rady zavolal, asi s něčím důležitým, pročež tento telefonát natolik potěšil pana Popova, že ho ihned obratně využívá k vytvoření alibi, aby v budoucnu kdykoliv opozice něco řekne proti evidentním totalitním snahám v RN, tak se řekne: no ale vždyť se podívejte, jak se k jednání rady staví opozice.
To, že nebylo uvedeno o koho šlo je jen o tom, aby to vypadalo nestranně. Nebude Přeci psát o tom, že Stropnický je dežo...

Nešlo si také nevšimnout, že p. Popov zřejmě dostal na starosti K3. Vypadá to tak, že když bude každý druhý článek (třeba i stupidní) na K3 od pana Popova, tak dříve nebo později se podaří toto médium "odspinovat"

Třeba se ale pletu - třeba nám p. Popov teď upřesní, že se jednalo o Pavla Hurdu, který měl telefonát nevhod.... :). V takovém případě se panu Popovovi rád omluvím.


Reagovat  Reagovat s citací


Tedy pane Popove...

24.2.2011 01:29 vložil Přemek

nechci se Vás dotknout, ale větší blábol (omlouvám se za expresivnější výrazivo) jsem už dlouho nečetl. Dozvěděl jsem se od vás pouze to, že proběhla jakási redakční rada, kde někdo nebyl a ten tajemný áčkař vlastně škodí konceptu otevřené radnice. Odhlédnu-li od faktu, že tolika větami popisujete absenci pana X, jímá mě autentická hrůza z pomyšlení na to, o čem si asi na radách povídáte (diskutujete....?), když jsou výstupy tak prázdné. Pakliže něco nemůžete zveřejnit, třeba z důvodu nutnosti utajení (pokus o vtip) či z falešné profesní solidarity, pak byste o tom neměl psát. Nezlobte se, ale celý váš příspěvek na mě dělá dojem, že jste na K3 pouze "fláknul" NĚCO, abyste demonstroval svou OTEVŘENOST. Nežli opravdu otevřete, rozmyslete si, CO chcete lidem vlastně sdělit. Ono je to totiž stejně důležité, jako ony pomyslné, otevřené dveře. Ještě pár takových příspěvků a začnu vás podezřívat z většího populismu, než který je vlastní ODS.


Reagovat  Reagovat s citací


co to je?

23.2.2011 22:49 vložil Mirek Trejtnar

Blahopřeji vám za větu:"Jednání skončilo diskusí, jejímž obsahem by mělo být projednat otázek, které nebylo možně prodiskutovat v předešlých bodech programu jednání Redakční rady, z důvodu jejich věcné nepříslušnosti nebo jejich věcného přesahu."


Reagovat  Reagovat s citací


Re: co to je?

24.2.2011 17:55 vložil Libor Kozák

Češtinu to vzdáleně připomíná... možná už jsou na radnici tak odříznutí, že si vytvořili vlastní dialekt? Zkoušel jsem to dát do překladače googlu,ale tento jazyk nerozpoznal.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: co to je?

25.2.2011 20:46 vložil Libor Kozák

Mübahisə başa görüş, content ki, material və ya maddi müdaxilə onların olmaması görə, gündəliyə redaksiya heyətinin üzrə əvvəlki maddələr müzakirə edilə bilməz məsələləri ilə məşğul olmalıdır


Reagovat  Reagovat s citací


A to je co?

23.2.2011 19:09 vložil Kardinál

Tedy, musím Vás ocenit, že jste asi první z TOP 09, kdo se probral a snaží se komunikovat s veřejností.
Pokud bych však měl hodnotit samotný text, tak se mi do hlavy vkrádá otázka, jaké předpoklady můžete mít pro Vaši funkci předsedy redakční rady RN. Napsal jste spoustu slov, ale ve výsledku jsem se nedozvěděl vůbec nic. O čem že jste to vlastně jednali? Co jste vymysleli? Co jste schválili? A pokud Vás tam někdo naštval, tak že o tom musíte psát - kdo to byl?


Reagovat  Reagovat s citací


???

23.2.2011 16:24 vložil KAREL

O kom se to píše? :)))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ???

23.2.2011 16:54 vložil kiwi

:-)))
Jeden odstavec jako informace o práci redakční rady a několik odstavců k tomu, že se asi někdo neúčastnil (nebyl přítomen) jednoho hlasování. Zajímavé kolik prostoru se tomu věnuje.

Raději bych si přečetl přílohu rozhodnutí RMČ, kdo jsou přísedíci u soudů Prahy 3.
Díle by mě zajímaly kontakty na jednotlivé zastupitele na webu Prahy 3 a případně kontakty na zastupitele za TOP 09. Ty nejsou vůbec nikde.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama