Diskuse

Názor zastupitele: Navštívil jsem Kliniku

Vložit nový příspěvek

KliNIKA JE jen OPAR

2.3.2016 14:46 vložil krulec

Dnes je 2.3.2016, anarchisti z Kliniky nám říkají, že oni nemusí dodržovat naprosto nic a ještě z toho dělají show.
Máme to tedy chápat tak, že i všichni ostatní si mohou vzít zdarma co se jim líbí, nemusí platit nájmy, poplatky, pokuty, nemusí dodržovat zákony a nařízení státu a ještě mají smích na tváři..?
Divné hrdinství, které má jasný cíl - Šíření zprávy, že státní struktura je nefunkční. Nechte je na Klinice a zítra budou stát na Hradčanech. Jestliže zákony ČR neumíme vysvětlit pár zhulencům, jak je chcete vysvětlit těm, které čekáme, přijdou a česky neumí ?
Věříme, že to tak není, to byste zklamali všechny Čechy.
ŘÍZKÁRNA


Reagovat  Reagovat s citací


KLINIKA, Solis, revoluční bunky, MSS

1.3.2016 02:04 vložil krulec

Zásadně nesouhlasíme s procesem "VYDÍRÁNÍ STÁTU", který vychytrale praktikuje anarchistická komunita Klinika. Domníváme se, že stále neplatí "Čím méně pracuji, tím více mohu nárokovat od státu zdarma a mohu tohoto zneužívat". Nejsem politik ani právník, avšak je zcela jasné, že okolnosti, které provázejí kauzu Klinika, jsou pro podobné aktivisty a extremisty zahřívacím kolem, jak více zneužívat státních prostředků. Jen testují, kam až mohou zajít. Osobně jsem Kliniku navštívil začátkem února 2016. Byl jsem v podstatě sprostě vyhnán za častování nadávek. Bylo mi sděleno, že Klinika si vybírá toho, kdo může vstoupit a jelikož nejsem anarchista, ať se klidím... přesně : "Táhni do prdele, my tě tady nechceme". Po půlhodině urážek, jsem odešel z tohoto "veřejného centra". Jako podnikatel musím konstatovat, že je pro mě naprosto nepochopitelné, jak vůbec veřejné místo, jakým je Klinika může nesplňovat veškerá nařízení a předpisy a to jak hygienické, bezpečnostní, požární a další, bezprostředně nutné k zajištění chodu takového subjektu.
Navíc, když garantem a vlastníkem je stát, čímž jsou si obyvatelé Kliniky jistě vědomi.
Na tomto místě také dochází k okrádání státu - "jakoby" nezisková Kavárna , kde to funguje "dej-co-chceš". Je to jen výsměch a obcházení předpisů, ustanovení a zákonů ČR. Další aktivity - kurzy apod., jsou jen zástěrkou neziskových aktivit, ale buďme realisté : Kdo by svěřil své dítě do "školky" v komunitě, kde dohlížející mají údajně v krvi více zakázaných látek než červených krvinek.. ?
Také jsem se chtěl zúčastnit kurzu Romštiny, ale bylo mi řečeno, že nemám šanci jako xenofob.
Je tedy zvláštní přístup tohoto veřejného centra. Je tedy veřejné centrum jen pro levicové anarchisty ?
Chyby nás provázejí celý život, je nutné se však z těchto poučit a zamezit zneužívání státu tam, kde vládne lenost, nestandardní mravy a vítáno vše co je směrováno proti státu. Jak mohou tedy účastníci tohoto "klanu" hledat ve státu oporu..?
Běžný člověk nevidí do problematiky anarchistických skupin a levicových extremistů, max. zachytí první dvě věty z jakéhokoli příspěvku, ale to přece není jeho povinností do podobných problematik pronikat. Běžný a poctivý člověk se má totiž co ohánět, aby si zajistil slušný život bez toho, aby stát nebo jiného svou bezohledností zneužíval.
Již 2 roky je naše společnost cílem útoků podobných anarchistických skupin, které mají napojení na centrum Klinika. Zkušenosti s těmito násilníky máme tedy opravdu velké, 5 x zapálená vozidla, za poslední 2 měsíce nahlášeno 25 bombových útoků a tisíc dalších škodných událostí. Ke všem trestným činům se veřejně přiznávají levicové anarchistické komunity. Často zneužívají řadové zaměstnance k dosažení nátlaku v tažení „proti kapitalismu“.
To jsou jejich podlé praktiky.
Vladimír Krulec
Restaurace Řízkárna


Reagovat  Reagovat s citací


Re: KLINIKA, Solis, revoluční bunky, MSS

1.3.2016 12:29 vložil Tomáš Sunegha

Dobrý den pane Krulec, myslím, že jsem v ve sdělovacích prostředcích a na tramvajových zastávákách zaznamenal problémy, které máme v souvislosti s podnikáním. Rozumím tomu, že chcete v klidu podnikat a řádný podnikatelský úspěch nejen Vám přeji.

Chtěl bych se Vás zeptat na následující :

Vyvíjíte své podnikatelské či občanské aktivity v Praze 3 ?

Jaké jsou podle Vás důvody, proč jste byl z Kliniky vyhnán ?

Z čeho dovozujete, že násilnické skupiny, která zapalují vozidla a způsobují další škodní události , mají napojení na centrum Klinika ?

Děkuji za odpověď

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS


Reagovat  Reagovat s citací


programově odmítají násilí ???

13.2.2016 08:57 vložil Jana

levicový radiálové z psychokliniky, neboli Antifa, zapalují lidem auta a napadají opoziční demonstranty, pod heslem Německo náš vzor.
http://ef-magazin.de/2015/11/24/7968-linksradikale-anschlaege-die-antifa-brandschatzt-und-droht-mit-mord
Antifa zapálila další auto německé opozice
https://twitter.com/haut_drauf/status/679760581210062853

https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2015/linksextremisten-stuermen-leipziger-rathaus/

Okresní partajní kancelář AfD v ulici Theaterstrasse v Chemnitzu, neboli Saské Kamenici, zažila v noci na pondělí v pořadí už čtvrtý útok během pouhého týdne. Nejprve do jejích oken někdo hodil několik dlažebních kostek. Ačkoliv jsou z bezpečnostního skla, těžce je poškodil. Poté okna kdosi počmáral barvou a napsal na ně béžová písmena „AFA 091“. V extrémně levicové scéně je to označení pro „Antifaschistische Aktion Chemnitz“, z čehož lze usuzovat, že alespoň v tomto městě stojí za útoky proti AfD právě „levičáci“.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsi-proti-Merkelove-dostanes-pres-hubu-Predstavitele-protiuprchlicke-strany-celi-v-Nemecku-nasili-412262

Linksterror als "Bürgerrecht": Die ANTIFA – Liebling von #Medien und Politik
https://twitter.com/HartesGeld/status/676472728262680578

https://twitter.com/michaelaelfgen/status/679025905310789633


Reagovat  Reagovat s citací


Re: programově odmítají násilí ???

13.2.2016 10:42 vložil Dante

Oni auto zapálili i tady v Praze. Pohled na Kliniku už není o argumentech, ale o životním stylu. Klinika je teď in.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: programově odmítají násilí ???

13.2.2016 19:05 vložil Radek

Co Žižkováci chtěli (nezaznamenal jsem žádnou petici či protes před instalací hnutí do Kliniky), to mají.


Reagovat  Reagovat s citací


díky

8.2.2016 09:06 vložil David

Díky, rozumné. Takhle si představuji hlas lidovců, kteří vycházejí z křesťanských hodnot.


Reagovat  Reagovat s citací


no jo kolaborantský lidovec

15.1.2016 07:18 vložil Marek

lidovci jsou asi nej trapnější kolaboranti promuslimske lobby a neomarxistu viz tenhle zastupitel .... Tak je priste NEVolte


Reagovat  Reagovat s citací


Re: no jo kolaborantský lidovec

15.1.2016 09:44 vložil sunegha

Dobrý den, můžete prosím teze svého příspěvku více rozvést ?
Na váš diskuzní přisvěk nelze podle mého názoru přiměřeně reagovat, neboť jeho myšlenkový obsah se (pravděpodobně s ohledem na jeho simplicitu), z mého hlediska proplétá až k nepochopitelnosti. Z jakých flosofických východisek vychází primárně Vámi prezentovaný názor ? Z konzervativních ? Z liberálních ? Ze socialistických ? Z jakých vlastně ?

Děkuji za odpověď

JUDr.Tomáš Sunegha


Reagovat  Reagovat s citací


Hluk

14.1.2016 22:57 vložil Petr Klimes

Ja fakt nechapu tuhle hru na "sousedsky dialog". Nejdriv organizuji hlucne koncerty a akce o ktere sousedi nestoji a ktere lidem kolem jenom otravuji zivot a pak stezovatele pozvou na "sousedsky dialog" o problemu, ktery sami vyprodukovali. Nazval bych to spis sousedske stiznosti, ktere by bez kliniky neexistovali. Bohudik, ze mym sousedem neni hlucna otravna Klinika a ze se nemusim podobneho "dialogu" ucastnit a doprosovat se na nem tolerance od neprizpusobivych hlucnich sousedu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hluk

8.2.2016 09:10 vložil David

Dobrý den, jsem soused, a o Kliniku stojím. Oproti předešlému stavu je to zlepšení zhruba o 500 procent. Možná by bylo dobré hodnotit ostatní nikoliv podle oblečení a délky vlasů, ale podle toho, co mají v hlavě a v srdci. Hluk je samozřejmě občas problém, jako kdekoliv, kde se setkávají lidé. To samé se někdy řeší u téměř každé hospody, klubu či baru v obytné zóně.


Reagovat  Reagovat s citací


Poděkování

14.1.2016 14:47 vložil Vojtěch Dvořák

Vážený pane zastupiteli, děkuji, že jste si udělal čas a udělal jste to, co by měl udělat každý člověk pracující ve veřejné správě - o sporných otázkách pouze netlachat, ale udělat si vlastní názor na základě osobní zkušenosti. Doufám, že se i Vaši kolegové naučí následovat Váš příklad a při rozhodování o věcech veřejných sestoupí z piedestalu "nadlidí" a pokusí se přiblížit lidem, kterých se dané otázky bezprostředně týkají.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama