Diskuse

Ondřej Rut, SZ: Hospůdku na Parukářce není třeba bourat

Vložit nový příspěvek

parukarka

14.12.2007 10:49 vložil martin

Na Zizkov jsem se pristehoval pred necelym rokem a Parukarku jsem si po jejim "objevu" beznadejne zamiloval. Nadherny vyhled na Prahu, s hospudkou po boku, kam se da za letnich veceru zajit a za drobny peniz jen tak "pobejt" je jedinecny. Troufam si rict, ze uz moc takovych mist v Praze neni. Pochybuji, ze zbouranim a vystavbou neceho ceho jsou v Praze stovky Zizkov neco ziska. Ne nadarmo se rika "Neco za neco" a jak z nam praxe politiky, radni a jim podobne, neni tezke vysledovat proc s timto navrhem prisli, kdyz se za humny stavi bytovi komplex pro "lepsi", stejne tak pochybuji, ze by se v parku prestali schazet majitele injekcnich strikacek ac na druhou stranu, nevzpominam si, ze bych nejakou inj. strikacku v parku nasel...
Pokud radni svuj navrh prosadi, prijde Zizkov o dalsi kousek ze sve tvare.


Reagovat  Reagovat s citací


Nevolte již nikdy ODS

21.11.2007 14:50 vložil Jana

Kauza hospůdky připomíná mnoho dalších, které dobře známe z publicistických pořadů v televizi. Vždy jde jenom o jedno: převálcovat něco, co funguje, aby si přišli na své ti, kteří podsunuli rozhodujícím činitelům tučný úplatek. Ať se snobové, kteří mají na to "nóbl panelákové" bydlení, chodí občerstvovat do centra. Je to tam pro ně cenově celkem v pohodě. ODS chce samozřejmě jen to nejlepší. Zavedli tady parkovací zóny, prý aby vylepšili situaci pro rezidenty a podnikatele na Praze 3. Rezidenti asi nebudou mít radost. Než by k nim přijela návštěva a zaplatila nějakou tu stovku za parkování, tak to nikoho nebude bavit. Stejně tak to nebude bavit zákazníky, kteří pojedou auty do provozoven v Praze 3. Raději si najdou někde jinou firmu, kde nebudou muset platit za parkování.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nevolte již nikdy ODS

22.11.2007 16:32 vložil Rezidenční parkování nad lidskými právy

a svobodou. Bude fajn když pojedou rezidenti někam jinam na rezidenční parkování a vypláznou 200 za 5 hodin. Takové řešení mýtného systému jsem si nikdy nedokázal představit a už je to tu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama