Pokrytectví, nekorektní a podpásové jednání

NázoryPokrytectví, nekorektní a podpásové jednání

Paní starostka Hujová v Radničních novinách číslo 9 z roku 2015 se dobrovolně přihlásila k odkazu redaktorů Rudého práva z 80 let. minulého století. Napsala, že mezi zastupiteli v Ž (n)S se šíří nakažlivá nemoc, jejímiž projevy je pokrytectví, nekorektnost a podpásová jednání. Silně mi to připomíná slovník Československých sdělovacích prostředků, které se takto vyjadřovaly k opozici za minulého režimu.

I já jsem členem opozičního klubu Ž (n)S, a byl jsem přesvědčen, že taková napadení opozice bez důkazů a obvinění z kolektivní viny patří minulosti, určitě nepatří do demokratické společnosti.  Mne osobně se slova paní starostky dotkla, mám hodně chyb, ale nikdy jsem o sobě nečetl, že jsem pokrytecký, nekorektní a jednám podpásově.
Po roce působení  jako řadový člen zastupitelstva pozoruji, že paní starostce chybí zpětná vazba, chová se arogantně, napadá bez důkazů opozici a nechová se demokraticky. Žádám tímto vedení klubu a politické strany TOP09 v Praze 3 o sjednání nápravy.  Nedemokratickým jednáním paní starostky Vladislavy Hujové je znevažován úřad, který ji byl propůjčen.

Diskuse

Posuďte sami Zdeněk Jahn 11.10.2015 22:19
co dodat, půjde i s ďáblem Jan Nováček 9.10.2015 09:09
O nicem Robo 7.10.2015 23:25

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


reklama