Diskuse

Pokrytectví, nekorektní a podpásové jednání

Vložit nový příspěvek

Posuďte sami

11.10.2015 22:19 vložil Zdeněk Jahn

O způsobu jednání paní Hujové a míře její arogance nechť si udělá obrázek každý sám ze záznamů z jednání zastupitelstva:
http://www.praha3.cz/samosprava/zastupitelstvo/videozaznamy-z-jednani-zastupitelstva/index.html


Reagovat  Reagovat s citací


co dodat, půjde i s ďáblem

9.10.2015 09:09 vložil Jan Nováček

Pane inženýre, ,

co můžete od takové osoby, jako je starostka čekat? Máte naprostou pravdu. Vždyť jste to zažili na vlastní kůži, aby si udržela řetěz, půjde i s ďáblem. Když Vás potřebovala, to jste byli dobří ( myšleno i Matějem), a potom Vás odkopla s tím, že v rámci politického jednání vyjednala lepší podmínky a rázem jste byli nepřátelé.
No a protože radnice pod jejím vedením nefunguje včetně tajemníka, tak to tam vypadá.
Níže Vám zasílám informaci, kterou se na radnici snaží ututlat.
Vy jste byl vždy ten co se nebál popsat problém a tak Vám to zasílám a snad to použijete aby to neusnulo.na ÚMČ Praze 3 , došlo ke zpronevěře 200.000,- Kč, zaměstnancem, který pracoval jako vedoucí CZECH-POINT. Tento člověk byl kamarád tajemníka úřadu Ing. Pera Fišera. Zaměstnanec byl instalován na funkční místo i přes to, že měl evidenční údaj o trvalém pobytu na Městské části Praha 3, takže to byl prakticky bezdomovec.

Na zpronevěru se přišlo až když byl dotyčný mimo pracoviště (dovolená) a na jeho místě zastupovala kolegyně. Vše šetřil Odbor kontrolní Mgr. Sněžana Pellarová, ale nikdo z úřadu nepodal na zaměstnance trestní oznámení, právě proto, že je to kamarád tajemníka a chtějí věc řešit dohodou tak, aby vše postupně uhradil zpět a ututlat to.

Zde se jasně vedení úřadu dopouští protiprávního jednání, protože, jestliže občan zjistí, že byl spáchán trestný čin, má povinnost ho oznámit a vzhledem k tomu, že se tajemník nechová jako správný hospodář a nepodal TO na svého kamaráda, dopouští se TO sám.

Na úřadu městské části se o tom nesmí mluvit a je ta tuto kauzu uloženo informační embargo.
Reagovat  Reagovat s citací


O nicem

7.10.2015 23:25 vložil Robo

Zverejnovanim takovych pitschovin kauzu znicite. O prdu to je.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama