Diskuse

Rozhovor se starostkou Prahy 3 Ing. Vladislavou Hujovou

Vložit nový příspěvek

Re: Re: hmm...

4.3.2011 18:08 vložil j.svrcek

Někomu začíná téct do bot a hrozí, že by se nějakou hnusnou památkou znehodnotil překrásný developerský projekt s veřejným zajmem jménem Jarovská spojka. O té petici jsem doteď neslyšel. Nějaký odkaz?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: hmm.Obměna kádrů minulé radnice ODS..

16.3.2011 13:29 vložil patrik

PS. Hezky odpovídala, ale.obměna kádrů z ODS se nekoná!....,
žádná slova o zeštíhlení radnice a obměny modrých kádrů ODS - paní starostka si nechala vnutit lotry typu sotony a tajemníka fišera! Oba těch průserů měli dost. Pan Sotona byl za celé období tím nejvíce kritizovaným , v Hlásné troubě (alias Radniční noviny) byl zodpovědný za ty nejvíce sprosté a urážlivě napadající čláky na očanská sdružení, prostě dobytek a mluvčí té sprosté části radnice (zvláště PH), pan Fišer jako ožralka (objevil se i TV).Těch se měla paní Ing. Hůjová zbavit a to ihned!
Dále vypsat výběrová řízení na vedení odboru výstavby (obviněný urban spolu s místostarostou šmejdem), vančuru - odbor dopravy - to co předvedl spolu s nýmandem Lochmanem při tragické události při výstavbě podzemních garáží v Lupáčově - smrt školačky z ZŠ Llupáčova-bylo nestydaté a zcela nezodpovědné! Bohužel z toho vedení MČ Praha 3 (s.Kozaplíková a další radní) nevyvodilo patřičné závěry! Odchod z dobře placených funkcí měl být samozřejmostí. Na to se ale v ODS nehraje! A pan nový místostarosta téměř nic nedělá s peticí a návrhy řešení i Pražských matek! Zase ODSák! Podnikatel.
A co další- vedení finančního odboru- předložené rozpočty nabubřelé a s příslušnými polštáři.Prostě a jednoduše: Provést hospodářský, finanční a personální audit Radnice MČ Praha 3 a vyvodit z něho důsledky.
Dále je nutné provést audit modernizace domů v Lupáčově ulici! prověřit odbornou způsobilost firmy Energie, zvláště jak nakládá s odpady při likvidaci s asbestem. A prověřit výběrová řízení! To by byl půser! Prostě a jednoduše:
AUDIT Č4INNOST "modré" RADNICE složené z podprůměrně odborných a lidských hoštaplerů, straníků z ODS, vedených předsedou oblastí rady ODS, kmotrem PH.
A nakonec- nechala jste si vnutit obsazení výboru pro územní rozvoj MČ Praha 3 odborníky typu pechy a hurdy! Ti tam působili v minulém období a jejich činnost byla zaměřena na budování a projektování podzemních garáží. Těmto "politikařům", členům ZHMP, odborníkům na plynové hospodářství (Pražská plynárenská a jejich funkce v představenstvu a dozorčích komisích a dalších "poloměstských firmách" ukazují co znamená politika a moc tzn, kmotrovství , hlavní jejich činnosti v ODS! Té strany, která se zpronevěřila občanům a je tvořena "podnikateli". Což jste paní starostko spadla z višně? Neznala jste tyto kádry z ODS?
A uvědomte si, že tak vytížený ředitel FN Vinohrady, navíc působící v privátní sféře a propojený na s. PH- v Art Frame- pan Marek Zeman by neměl mít vůbec čas na činnost (je předseda ) privatizační komise- proto taková nespokojenost s nedokončením IV. vlny privatizace -natož,aby nastartovala další! A je znám jako diletant - byl před 8 lety místostarostou pro dopravu. A za celé období vykonal prd, stání na silnicích Prahy 3 musela dotvořit radnice v minulém období! tak to jsou ti, s kterými jste se kvůli prebendě z moci spojili k vládniutí! Není Vám trochu šlouf?
Je toho moc, co se mi nelíbí. V zájmu svých korýtek (dobře placených z veřejných rozpočtů) jste nasedli na lep kádru ODS PH z Akropolí, který je dlouhodobě nepřijatelný jako politikař slušným občanů Praha 3 . Proč se neobrátíte na odborníky- nestraníky- a nenavrhnete je do výborů a komisí? Určitě najdete vzdělané slušné, nehrabivé a nezkorumplované!
Hodně sil do změn!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama