Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Rád bych se mýlil, ale...

20.10.2010 01:14 vložil Josef

Rád bych se mýlil, ale několik lidí z TOP09 tady v Praze 3 dělá do realit (prodej, pronájmy, správu a údržbu včetně stavebních prací), to za prvé, za druhé TOP09 slibovali nejdražší možné nájemné a za třetí TU NEJDRAŽŠÍ PRIVATIZACI obecních bytů. Divil bych se, kdyby se nedali s Hurdovou ODS dohromady a nevyždímali aspoň to málo, co po téměř dvaceti letech monopolu ODS ještě v obci zbylo. Není nad to být "pravověrným pravicovým voličem" v KOMUNÁLNÍCH volbách. Když pták změní barvu z modré na fialovou, tak je to prostě zase jenom pták. A vrána k vráně sedá, jde přece v první řadě o prachy, aspoň Vašek tenista, co chodí na ruskou ambasádu, to lidem vštěpoval velmi dlouho. Rád bych se opravdu mýlil, ale pro jistotu jsem TOP09 nevolil. Volil jsem sousedy, které dobře znám a kteří se zdejší totalitní ODS nebojí a byli mi zárukou, že s takovou ODS spolupracovat nebudou. Za své postoje k radnici vedené ODS byli totiž již v minulosti dostatečně potrestáni... Navíc kandidáti z TOP09 se ani neobtěžovali své případné voliče z obecních domů navštívit a vysvětlit jim své skvělé volební záměry, u nás teda NEBYLI. Sami si můžete domyslet PROČ. Zkrátka jen skvěle využili situace a současné nálady pravověrných tzv. PRAVICOVÝCH voličů, kteří se dvacet let o skutečnou politiku ODS nezajímali, pravidelně tuto PRAVICOVOU straku volili a když se konečně novináři rozhoupali a začali psát o věcech, které se děly po těch celých dvacet let, tak svůj PRAVICOVÝ hlas dali opět té PRAVÉ straně, o které OPĚT nic nevědí. Gratuluji. Abych nebyl případně nařčen z levičáctví, tak si dovolím podotknout, že od roku 1991 pracuji na ŽL a za tu dobu jsem potkal mnoho bohatých lidí, kteří se oslovovali třeba "vole" a měli nádherná auta s pěkně zapamatovatelnými SPZetkami a taky nádherné prsaté blondýny. Zvláště hodně jsem jich potkal na sjezdu ODS. Modrou svazáckou košili prostě vyměnili za modrou legitku a bony za Eura. Prostě je dobré být na té SPRÁVNÉ straně, když to sype. Takže občane, kupředu pravá, zpátky ni flok... Ona totiž tzv. PRAVÁ bývá dost často levá a nejen u nás v Kocourkově, ale i v Itálii, Francii či na Slovensku. Nakonec tu slavnou globální krizi zavinili právě ti NEJPRAVĚJŠÍ, prostě jen měli FURT MÁLO. A kdo to zaplatí? Přece ten póvl dole, co jezdí sockou. Nebo je to jinak? Že by si pravověrný PRAVIČÁK hodlal utahovat opasek? To bych se vážně divil... Paroubky a jiné další postkomunisty taky nevolím, to pro pořádek. A taky nefandím Spartě ani Slávii a milionáře, co se honí za pukem či míčem, fakt nežeru, ale holky maj ti fairplay sportovci fakt pěkný, skoro jako ti kluci z fairplay ODS...



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování