Fotomapa starého Žižkova

Tipy pro prohlížení
Miniatury, které na mapě zobrazují fotografii, někdy překrývají jinou fotografii stejného místa, proto si raději požadovaný náhled zobrazte ve větším přiblížení. (Např. na Škroupově náměstí je vidět jen jedna fotografie, ale ve skutečnosti jsou tam tři.)
Opakovaným kliknutím na obrázek jej zobrazíte v ještě větší velikosti.

Tato databáze rozhodně není uzavřená a velmi uvítáme spolupráci s kýmkoliv, kdo má zájem. Ve starém rodinném albu se určitě nachází fotografie, kde kromě Vaší babičky jsou v pozadí i zajímavé reálie z historie Prahy 3. Technické zpracování snímků zajistíme, stačí se jen ozvat.

Správcem této sekce je Michal Vronský - michal.vronsky@kauza3.cz

DISKUSE

Výborně

Jen tak dál, pane Bellu, velmi vám fandím. Doufám, že se už brzy povede naší čtvrť této anarchistické svoloče zbavit.
pokračování

Re: lži o elektřině

Mají tyto náklady hradit i lidé bez auta, nebo ti, kteří mají svoji garáž? Auto nemívá člověk proto, aby mu stálo ve vlastní garáži, nýbrž proto, aby se s ním dostal z bodu A do ...
pokračování

Re: Billboard

Myslím, že tady ani nejde o Stropnického. Ten v tom článku hraje podružnou roli. Nicméně za ty předpisy Hudeček před volbama skutečně schytal nepěknou a především zcela vylhanou ...
pokračování

Billboard

Tvrzení, že za tenhle billboard může Stropnický je stejně absurdní, jako tvrdit, že za Opencard může Hudeček.
pokračování

Říha

Za Žižkov sobě je tam nejen Říha, ale i jeho manželka. Žižkov sobě tam má ve skutečnosti půlku odesáckých pohrobků a lidi jim to žerou.
pokračování

Nejčtenější

Na Žižkově, dva měsíce bez domova

Před třemi týdny jsem se seznámil s panem Václavem. Aktuálně je bezdomovcem který přespává nedaleko Ohrady. Po čase jsem se s ním domluvil na rozhovoru pro Kauzu 3, který by mohl trochu přiblížit pohled člověka bez domova na život na Žižkově.
pokračování

Dvacet let výstavby kolem Parukářky – krok za krokem

Zapátral jsem v historii a pokusil se zmapovat, co se za posledních dvacet let odehrálo kolem Parukářky. V devadesátých letech byly novostavby na zelené louce brány jako odznak vzmáhající se ekonomiky. Dnes je už jasné, že to před těmi dvaceti lety někdo přehnal.
pokračování

Názor zastupitele: Proč je na Žižkově nový billboard?

Před nedávnem došlo k výstavbě billboardu společnosti JCDecaux na ulici Jana Želivského poblíž základní školy Jeseniova. Musím říci, že masivní zaplevelení naší metropole billboardy, bigboardy a dalšími podobnými reklamními poutači vyloženě nesnáším a na mnoha místech je považuji za velké riziko pro bezpečnost silničního provozu. A reklamní zařízení ...
pokračování