Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Kmotři a kmotři a kmotři

20.10.2010 18:40 vložil Trett

Povídání o kmotrech zní už trochu ohraně. Díval jsem se na seznam nově zvolených zastupitelů a překvapuje mě, že v něm figuruje třeba takový M. Poche (ČSSD), usvědčený z nezákonného jednání. Nikomu z Vás to nevadí? Oproti tomu MUDr. Jungwirth nebo MUDr. Hanychová, to jsou kmotři jak vyšití, jen co je pravda (kmotra rodu ženského se ještě naštěstí neujala). Takový Jungwirth je jeden z nejslušnějších lidí, které ze seznamu těch, co nás mají zastpovat v následujících 4 letech zastupovat, znám. Stropnický a Rut jsou pro mě také čitelnými lidmi, ale TOP 09? Nevím, neznám. Kandidátka na starostku Hujová vypadá na záznamu z debaty, jakoby všechno četla nebo měla naučené a ostatní? Víte o nich něco? Co jsou zač? Na to bych se zaměřil především. Pokud ŽNS chce jednat o koalici s TOP 09, asi ví s kým. A to by mě hodně zajímalo!



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování