Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Kmotři, kmotři, kmotři...

20.10.2010 20:19 vložil Trett

Bylo napsáno: "Zastupitelský klub ODS hlasoval v 99% případů naprosto jednotně. Všichni ti „slušní“ lidé se dobrovolně stali poddanými otrokáře Hurdy." Tam samozřejmě nepatří paní doktorka Hanychová, nebo ano? I kdybych přistoupil na Váš názor, že jde o "poddané otrokáře Hurdy", zajímalo by mě, jestli tito lidé udělali i něco pozitivního pro občany Prahy 3 za minulé čtyři roky? Nebo se jen "kmotřili" a loupili? Víte, zajímá mě, nakolik jsme schopni vidět konkrétní výsledky něčí práce, kdo je nám třeba nesympatický. Příklad. Ondřeje Ruta a jeho SZ bych nikdy nevolil, ale jeho zprůsob vystupování je mi sympatický, protože je kultivovaný, racionální a věcný. Kolikrát předkládal na zastupitelstvu zajímavé věci a proto má můj respekt. Ale nenapsal bych o něm, že je "vůl" jen proto, že je spojenec "otrokáře Stropnického" :-) Zkusme být konkrétní.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování