Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Re: Kmotři, kmotři, kmotři...

20.10.2010 21:47 vložil Kardinál

O paní doktorce Hanychové nic nevím. Z mého pohledu je to stejné, jako s tou TOP 09, tedy nemohu ji z ničeho podezírat. Na druhou stranu, ona představuje jen 1/9 té party.
V Praze 3 se udělalo spousta dobrého. To je jasné. Ale uvědomte si, že Praha 3 disponuje s ročním rozpočtem 1,2 mld. Jedním z úkolů je radnice je tu sumu utratit co nejefektivnějším způsobem a zabránit únikům. A to se podle mě nestalo.
Volební agitaci ODS ve smyslu „zaplatili jsme nové parky, zaplatili jsme strážníkům nová auta…“ nepovažuji za férovou. Oni utráceli obecní peníze, tedy i moje a Vaše. A o nějaké efektivitě v posledních 4 letech nemůže být řeč. Z mého pohledu svou úlohu nezvládli.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Re: Klukovská léta

Oprava: vdala ne bála
pokračování

Re: Re: Klukovská léta

Do Nakvasove ulice jsem se bála v roce 1967, kde rodiče mého muže měl domek a provozovali květinářství. Za námi žil herec Stanislav Neumann, jehož dům tam stojí dodnes. My ostatní ...
pokračování

Většinu roku neprší, ale občas i sněží, mrzne a padají trakaře.

Podle dat ČHMÚ v Praze je ročně 80-120 dnů s deštěm nad 1 mm, 40 - 100 dní se sněhem a 20 - 42 dní s celodenním mrazem, ale jen 40 - 50 jasných dní. Každé kryté schody a ...
pokračování

Máte zájem o nebankovní půjčku?

Nabízím finanční pomoc pro občany České republiky. Zajistím půjčku pro vaše potřeby za skvělých podmínek. Financování je ze soukromých zdrojů a není prověřeno majetkovými ...
pokračování